jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۶۰۵   ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فدراسیون فوتبال به‌زودی از لباس‌های جدید تیم‌ملی ایران رونمایی خواهد کرد. بعد از اتمام همکاری با کی‌روش، برند لباس‌ها عوض شد و فدراسیون باردیگر به سمت آل اشپورت رفت.

این برند آلمانی که در گذشته هم تامین‌کننده البسه ایران بود، با کی‌روش مشکلات زیادی داشت. با رفتن او زمینه برای این همکاری دوباره مهیا شد. در بازی‌های گذشته ایران تیم ملی با لباس‌های ایران برند بازی کرد ولی بعضی از بازیکنان در محافل خصوصی می‌گفتند کیفیت آنها بالا نیست.
حالا از داخل فدراسیون خبر رسیده به‌زودی از لباس‌های جدید ایران با طرح‌های تازه، رونمایی خواهد شد. اخیرا مارک ویلموتس سرمربی سابق ایران سفری به آلمان داشت که در این سفر به کارخانه آل‌اشپورت رفت و لباس‌ها را دید و طرح نهایی را انتخاب کرد. در واقع به امضای او تیم ملی پیراهن خود را انتخاب کرد. قرار شد هر زمان لباس‌ها به تولید انبوه رسید فدراسیون فوتبال به صورت رسمی از آن رونمایی کند. در همین زمینه صادق درودگر رئیس کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال می‌گوید: «ببینید لباس‌هایی که الان تیم ملی استفاده می‌کند از لباس‌های قبلی است. به‌زودی مراسم رونمایی از لباس‌های جدید تیم ملی را خواهیم داشت. ما هم دوست داریم ایران با بهترین برندها کار کند ولی وقتی آدیداس حتی به ما لباس نمی‌فروشد نمی‌توانیم برهنه به زمین برویم! برای همین با آل‌اشپورت مذاکره کردیم و توافقات صورت گرفت. بهترین قرارداد را بسته‌ایم و لباس‌ها را هم رایگان دریافت خواهیم کرد.»
درودگر همچنین درباره وضعیت قرارداد ویلموتس و پرداخت دو میلیون یورو به این مربی توسط یک شرکت دولتی توضیح می‌دهد: «شنیدم که گفتند هزینه قرارداد ایشان را شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی یعنی شستا پرداخت کرده است ولی این‌طور نیست. یک شرکت دیگر بوده است.» او اما در ادامه می‌گوید شستا اسپانسر جدید تیم ملی ایران خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر