jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۶۰۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فدراسیون فوتبال به‌زودی از لباس‌های جدید تیم‌ملی ایران رونمایی خواهد کرد. بعد از اتمام همکاری با کی‌روش، برند لباس‌ها عوض شد و فدراسیون باردیگر به سمت آل اشپورت رفت.

این برند آلمانی که در گذشته هم تامین‌کننده البسه ایران بود، با کی‌روش مشکلات زیادی داشت. با رفتن او زمینه برای این همکاری دوباره مهیا شد. در بازی‌های گذشته ایران تیم ملی با لباس‌های ایران برند بازی کرد ولی بعضی از بازیکنان در محافل خصوصی می‌گفتند کیفیت آنها بالا نیست.
حالا از داخل فدراسیون خبر رسیده به‌زودی از لباس‌های جدید ایران با طرح‌های تازه، رونمایی خواهد شد. اخیرا مارک ویلموتس سرمربی سابق ایران سفری به آلمان داشت که در این سفر به کارخانه آل‌اشپورت رفت و لباس‌ها را دید و طرح نهایی را انتخاب کرد. در واقع به امضای او تیم ملی پیراهن خود را انتخاب کرد. قرار شد هر زمان لباس‌ها به تولید انبوه رسید فدراسیون فوتبال به صورت رسمی از آن رونمایی کند. در همین زمینه صادق درودگر رئیس کمیته اقتصادی فدراسیون فوتبال می‌گوید: «ببینید لباس‌هایی که الان تیم ملی استفاده می‌کند از لباس‌های قبلی است. به‌زودی مراسم رونمایی از لباس‌های جدید تیم ملی را خواهیم داشت. ما هم دوست داریم ایران با بهترین برندها کار کند ولی وقتی آدیداس حتی به ما لباس نمی‌فروشد نمی‌توانیم برهنه به زمین برویم! برای همین با آل‌اشپورت مذاکره کردیم و توافقات صورت گرفت. بهترین قرارداد را بسته‌ایم و لباس‌ها را هم رایگان دریافت خواهیم کرد.»
درودگر همچنین درباره وضعیت قرارداد ویلموتس و پرداخت دو میلیون یورو به این مربی توسط یک شرکت دولتی توضیح می‌دهد: «شنیدم که گفتند هزینه قرارداد ایشان را شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی یعنی شستا پرداخت کرده است ولی این‌طور نیست. یک شرکت دیگر بوده است.» او اما در ادامه می‌گوید شستا اسپانسر جدید تیم ملی ایران خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر