jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۵۴۱ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مدیران کل صدا و سیمای استان مرکزی تودیع و معارفه شدند

علی دارابی: رسانه ملی پژواک مطالبات مردمی است

معاون امور استان‌های صدا‌وسیما در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل صدا‌وسیمای استان مرکزی گفت: رسانه ملی باید در کنار انعکاس خدمات دولتمردان، پژواک مطالبات و خواسته‌های مردم باشد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علی دارابی، معاون امور استان‌های صدا‌وسیما در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل صدا‌وسیمای استان مرکزی، با تقدیر از فعالیت های دکتر آذردشتی، مدیرکل سابق صدا‌وسیمای استان مرکزی گفت: بر حسب قوانین یک نیروی پرتوان و باتجربه که بازنشسته شده‌ را بدرقه می‌کنیم و از امروز در خدمت آقای دبیقی از نیروهای پرتوان و خوشفکر در استان مرکزی هستیم.
وی افزود: استان مرکزی ظرفیت‌های متعددی در بحث گردشگری و فرهنگی دارد و مهد مفاخر و مشاهیر بزرگان کشور از جمله امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی است. دارابی با اشاره به ظرفیت های زیارتی، کشاورزی، کارگری و صنعتی، این استان نیز گفت: برای این داشته‌ها و سرمایه‌ها باید کار مضاعف انجام شود.
معاون امور استان‌های رسانه ملی خاطرنشان کرد: رسانه باید پژواک مطالبات و خواسته‌های مردم باشد و یکی از ظرفیت‌هایی که باید صدای مردم را بازتاب دهد، رسانه‌ملی است.
دارابی افزود: رسانه باید مستقل و فراجناحی عمل کند و در انتخابات پیش رو وظیفه صدا‌وسیما فراهم کردن مشارکت گسترده مردم و همچنین کمک به مسؤولان نظارتی و اجرایی برای برگزاری انتخاباتی پرشور است.
وی بر تعامل و همکاری رسانه ملی با نهادهای مختلف در سطح استان تاکید کرد و افزود: توسعه پایدار استان، مهم‌ترین رسالتی است که باید صدا‌وسیمای استان مرکزی آن را دنبال کند.
معاون امور استان‌ها تصریح کرد: از دیگر رسالت‌های رسانه ملی، تبیین بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی است که باید در مباحث رونق تولید، اقتصاد مقاومتی، اصلاح الگوی مصرف و حفظ وحدت و همگرایی تلاش مضاعف صورت گیرد.
دارابی گفت: رسانه ملی باید مرجع و مکانی برای حضور نیروهای انقلابی باشد و آنتن رسانه‌ملی باید در اختیار نیروهای وفادار به نظام و انقلاب و فارغ از گرایش‌های سیاسی قرار گیرد.
معاون امور استان‌ها بر برنامه‌ریزی برای حفظ مخاطبان فعلی و افزایش مخاطبان جدید رسانه ملی نیز تاکید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر