jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۵۴۱ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مدیران کل صدا و سیمای استان مرکزی تودیع و معارفه شدند

علی دارابی: رسانه ملی پژواک مطالبات مردمی است

معاون امور استان‌های صدا‌وسیما در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل صدا‌وسیمای استان مرکزی گفت: رسانه ملی باید در کنار انعکاس خدمات دولتمردان، پژواک مطالبات و خواسته‌های مردم باشد.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علی دارابی، معاون امور استان‌های صدا‌وسیما در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل صدا‌وسیمای استان مرکزی، با تقدیر از فعالیت های دکتر آذردشتی، مدیرکل سابق صدا‌وسیمای استان مرکزی گفت: بر حسب قوانین یک نیروی پرتوان و باتجربه که بازنشسته شده‌ را بدرقه می‌کنیم و از امروز در خدمت آقای دبیقی از نیروهای پرتوان و خوشفکر در استان مرکزی هستیم.
وی افزود: استان مرکزی ظرفیت‌های متعددی در بحث گردشگری و فرهنگی دارد و مهد مفاخر و مشاهیر بزرگان کشور از جمله امام خمینی (ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی است. دارابی با اشاره به ظرفیت های زیارتی، کشاورزی، کارگری و صنعتی، این استان نیز گفت: برای این داشته‌ها و سرمایه‌ها باید کار مضاعف انجام شود.
معاون امور استان‌های رسانه ملی خاطرنشان کرد: رسانه باید پژواک مطالبات و خواسته‌های مردم باشد و یکی از ظرفیت‌هایی که باید صدای مردم را بازتاب دهد، رسانه‌ملی است.
دارابی افزود: رسانه باید مستقل و فراجناحی عمل کند و در انتخابات پیش رو وظیفه صدا‌وسیما فراهم کردن مشارکت گسترده مردم و همچنین کمک به مسؤولان نظارتی و اجرایی برای برگزاری انتخاباتی پرشور است.
وی بر تعامل و همکاری رسانه ملی با نهادهای مختلف در سطح استان تاکید کرد و افزود: توسعه پایدار استان، مهم‌ترین رسالتی است که باید صدا‌وسیمای استان مرکزی آن را دنبال کند.
معاون امور استان‌ها تصریح کرد: از دیگر رسالت‌های رسانه ملی، تبیین بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی است که باید در مباحث رونق تولید، اقتصاد مقاومتی، اصلاح الگوی مصرف و حفظ وحدت و همگرایی تلاش مضاعف صورت گیرد.
دارابی گفت: رسانه ملی باید مرجع و مکانی برای حضور نیروهای انقلابی باشد و آنتن رسانه‌ملی باید در اختیار نیروهای وفادار به نظام و انقلاب و فارغ از گرایش‌های سیاسی قرار گیرد.
معاون امور استان‌ها بر برنامه‌ریزی برای حفظ مخاطبان فعلی و افزایش مخاطبان جدید رسانه ملی نیز تاکید کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر