jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۴۲۵۳۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۱:۴۲

معاون عمرانی استانداری تهران از دایر بودن نوبت عصر مدارس استان تهران در تمامی مقاطع خبر داد.

مدارس تهران نوبت عصر دایر است / رد ادعای حناچی برای تخلیه شهر

به گزارش جام جم آنلاین، محمد تقی‌زاده در گفتگو با تسنیم اظهار کرد: با توجه به بارش باران و کاهش آلایندگی هوا بر همین اساس نوبت عصر مدارس استان تهران در تمامی مقاطع دایر است.

وی همچنین درباره اظهارات پیروز حناچی، شهردار تهران مبنی بر اینکه تهران شب گذشته به دلیل آلودگی هوا و افزایش آلاینده‌ها باید تخلیه می‌شد، گفت: قاعدتا برای شرایط بحران شاخص‌هایی وجود دارد و در واقع ما هنوز به شاخص‌های بحرانی نرسیده‌ایم که شهر را تخلیه کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر