jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۵۲ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

شایان مصلح حالا یکی از بازیکنان فیکس در تیم سپاهان به حساب می‌آید. مدافع پیشین پرسپولیس که یک سال و نیم در جمع سرخپوشان بود و دو قهرمانی در لیگ و یک قهرمانی در جام حذفی را تجربه کرد. او می‌گوید، شرایطش بسیار خوب است و برای رسیدن به قهرمانی‌های بیشتر، در ابتدای فصل راهی اصفهان شد.

مصلح در این مورد ادامه داد: «داستان من و پرسپولیس را همه می‌دانند. آن زمان به هر دلیلی از پرسپولیس جدا شدم اما نمی‌توانستم نسبت به تیم آینده‌ام بی‌تفاوت بمانم به همین علت راهی اصفهان شدم و به پیشنهاد باشگاه سپاهان جواب مثبت دادم تا باز هم به قهرمانی در لیگ برسم و جام بگیرم.»
این بازیکن در مورد شرایط فعلی خودش افزود: «وضعیتم واقعا خوب است. طی سه بازی گذشته، مدافع چپ فیکس تیم بودم و تا جایی که می‌دانم، کادرفنی هم از عملکردم رضایت دارد. البته رضایت هواداران سپاهان شرط اصلی و اساسی است. امیدوارم آنها هم مثل کادر فنی از من راضی باشند. بالاخره همه ما می‌دانیم که فوتبال متعلق به هواداران است.»
مصلح همچنین به شرایط سپاهان پرداخت و افزود: «چند هفته‌ای بود که نمی‌توانستیم بازی‌هایمان را با برد پشت سر بگذاریم اما بالاخره این طلسم شکست و مقابل پیکان به سه امتیاز رسیدیم. بازی بسیار خوبی هم انجام دادیم و می‌توانم بگویم شایسته کسب برد بودیم. با این سه امتیاز، یک گام بلند دیگر به سمت قهرمانی برداشتیم و می‌توانیم نسبت به آینده، امیدواری بیشتری داشته باشیم. سپاهان امکانات خوبی برای کسب قهرمانی در اختیار دارد و ان‌شاءا... با دعای خیر مردم اصفهان، بعد از سال‌ها بتوانیم جشن قهرمانی بگیریم.»
او در نهایت حرف‌هایش را این طور به پایان رساند: «شاید تیم ما به قهرمانی در نیم‌فصل بسیار نزدیک باشد اما شرط اساسی اینجاست که یک باشگاه بتواند قهرمان کل فصل شود. امسال رقابت در لیگ بسیار فشرده شده و همه می‌دانیم که وضعیت سختی برای باشگاه‌ها به وجود آمده است، اما می‌خواهیم در کنار هم، خاطرات خوبی را برای این هواداران که در سرما و گرما همیشه حامی سپاهان بودند، رقم بزنیم.»

کاوه علی‌اسماعیلی

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر