jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۵۲ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

شایان مصلح حالا یکی از بازیکنان فیکس در تیم سپاهان به حساب می‌آید. مدافع پیشین پرسپولیس که یک سال و نیم در جمع سرخپوشان بود و دو قهرمانی در لیگ و یک قهرمانی در جام حذفی را تجربه کرد. او می‌گوید، شرایطش بسیار خوب است و برای رسیدن به قهرمانی‌های بیشتر، در ابتدای فصل راهی اصفهان شد.

مصلح در این مورد ادامه داد: «داستان من و پرسپولیس را همه می‌دانند. آن زمان به هر دلیلی از پرسپولیس جدا شدم اما نمی‌توانستم نسبت به تیم آینده‌ام بی‌تفاوت بمانم به همین علت راهی اصفهان شدم و به پیشنهاد باشگاه سپاهان جواب مثبت دادم تا باز هم به قهرمانی در لیگ برسم و جام بگیرم.»
این بازیکن در مورد شرایط فعلی خودش افزود: «وضعیتم واقعا خوب است. طی سه بازی گذشته، مدافع چپ فیکس تیم بودم و تا جایی که می‌دانم، کادرفنی هم از عملکردم رضایت دارد. البته رضایت هواداران سپاهان شرط اصلی و اساسی است. امیدوارم آنها هم مثل کادر فنی از من راضی باشند. بالاخره همه ما می‌دانیم که فوتبال متعلق به هواداران است.»
مصلح همچنین به شرایط سپاهان پرداخت و افزود: «چند هفته‌ای بود که نمی‌توانستیم بازی‌هایمان را با برد پشت سر بگذاریم اما بالاخره این طلسم شکست و مقابل پیکان به سه امتیاز رسیدیم. بازی بسیار خوبی هم انجام دادیم و می‌توانم بگویم شایسته کسب برد بودیم. با این سه امتیاز، یک گام بلند دیگر به سمت قهرمانی برداشتیم و می‌توانیم نسبت به آینده، امیدواری بیشتری داشته باشیم. سپاهان امکانات خوبی برای کسب قهرمانی در اختیار دارد و ان‌شاءا... با دعای خیر مردم اصفهان، بعد از سال‌ها بتوانیم جشن قهرمانی بگیریم.»
او در نهایت حرف‌هایش را این طور به پایان رساند: «شاید تیم ما به قهرمانی در نیم‌فصل بسیار نزدیک باشد اما شرط اساسی اینجاست که یک باشگاه بتواند قهرمان کل فصل شود. امسال رقابت در لیگ بسیار فشرده شده و همه می‌دانیم که وضعیت سختی برای باشگاه‌ها به وجود آمده است، اما می‌خواهیم در کنار هم، خاطرات خوبی را برای این هواداران که در سرما و گرما همیشه حامی سپاهان بودند، رقم بزنیم.»

کاوه علی‌اسماعیلی

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر