jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۳۶ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

وزیر دفاع با بیان این‌که می‌توانیم با رفتار و قدرت عمل خود در محیط بین‌الملل، معادلات منطقه را بر اساس راهبرد جمهوری اسلامی ایران تغییر دهیم گفت: توانستیم راهبرد جمهوری اسلامی ایران را که همانا حفظ بازدارندگی است، به منصه عمل برسانیم و به تجاوز دشمن در لحظه نخست پاسخ دهیم و به او اجازه تصمیم‌گیری ندهیم و آن بدین معناست که دشمن واقعیت قدرت، اعتبار و اراده و ثبات ما را پذیرفته است.

سرتیپ امیر حاتمی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران دارای نظام و حکومتی برگرفته از قدرت واقعی است و با مشارکت حداکثری مردم برای سرنوشت و اعتلای کشورمان تصمیم می‌گیریم و این تصمیم همواره برای دشمن، بسیار مخرب خواهد بود.وزیر دفاع افزود: ما باید همواره از آمادگی لازم در ابعاد مختلف برخوردار باشیم تا بتوانیم قدرت بازدارندگی و موثر خود را همچنان حفظ کنیم و ارتقا بخشیم. / روابط عمومی وزارت دفاع

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر