jamejamonline
سیاسی مجلس کد خبر: ۱۲۴۲۳۱۶ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۸:۴۲

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 در گفتگو با جام جم آنلاین:

تحقق بودجه سال آینده،با جلوگیری از فرار مالیاتی میسر می شود

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: برای تحقق بودجه سال آینده از محل در آمدهای مالیاتی باید نرخ مالیات ،از مودیانی که تاکنون شناسایی شده اند دریافت و از فرار مالیاتی جلوگیری شود.

تحقق بودجه سال آینده،با جلوگیری از فرار مالیاتی میسر می شود

حسن سلیمانی نماینده کنگاور و عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1399 کل کشور در گفتگو با جام جم آنلاین افزود:زمانی منابع مالیاتی مندرج در بودجه سال آینده محقق خواهد شد که با کارآمدی و سازوکار مناسب سازمان امور مالیاتی از طریق صلح و سازش با مودیان و کوتاه کردن مدت دادرسی بتوان مالیات را کسب کرد.

نماینده کمیسیون بودجه در کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 با بیان اینکه دربودجه منابع و نرخ مالیاتی تغییر نکرده تاکید کرد: افزایش مقدار 20 هزار میلیاردی از در آمد حاصل باید با کارآمدی سازمان مالیاتی بدست آید و از فرارمالی کسانی که تاکنون مالیات نداده اند جلوگیری شود.

حسن سلیمانی گفت:فرار مالیاتی کشور بسیار زیاد است و اگر سامانه های مصوب اجرایی شود و بتوانم حساب ها را کنترل ،و دریافتی ها و درآمد ها را داشته باشیم می توانیم مالیات دریافت کنیم تا بودجه امسال از این محل کسری نداشته باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر