رییس کمیته ملی المپیک گفت: جای تاسف است که مربیان خارجی هیچ‌گونه دغدغه ای در مورد باشگاه و هواداران تیم ملی ندارند و تنها بدنبال مطالبات ارزی خود هستند.
کد خبر: ۱۲۴۲۲۶۹
اظهار تاسف رئیس کمیته ملی المپیک برای مربیان خارجی فوتبال!

به گزارش جام جم آنلاین ، به نقل از وزارت ورزش و جوانان، رضا صالحی امیری با بیان این که ریشه مشکلات موجود در فوتبال و ورزش تحریم‌های ظالمانه است، گفت: کمیته ملی المپیک هم از تحریم‌ها آسیب دیده ولی اجازه نمی‌دهیم خللی در برنامه‌های کاروان ایران ایجاد شود.

وی افزود: در روزهای اخیر شاهد برخی تحرک ها و برچسب زنی در سطح مدیران، قهرمانان و هواداران و بازیکنان هستیم که قطعا برای فضای ورزش کشور زیان بار خواهد بود.

صالحی امیری اظهار کرد: ما باید مطالبه به حق جامعه بزرگ هوادران را درک کنیم و برای رفع دغدغه های آنان حداکثر تلاش را داشته باشیم.

وی ادامه داد: همه عزیزان، مدیران، نمایندگان و قهرمانان و مردم عزیز می دانند مشکل جدی ورزش ایران در وقایع اخیر مربوط به انتقال ارز در رفتارهای خصمانه دولت آمریکا علیه ملت ایران نهفته است و ریشه اصلی مشکلات موجود در فوتبال در این بخش هم تحریم های ظالمانه است.

صالحی امیری گفت: برای اطلاع مردم عزیز عرض میکنم، کمیته ملی المپیک در شرایط فعلی برای انتقال ارز جهت رویداد بزرگ و بین المللی بازیهای المپیک توکیو با چالش جدی مواجه است ولی با اهتمام و تلاش همه دست اندرکاران این مشکل نتوانسته خللی در برنامه های آماده سازی تیم ها و کاروان ایران بوجود آورد و انشاالله در کنار هم از این گذر سخت عبور خواهیم کرد

رییس کمیته ملی المپیک افزود: همگان می دانند در گذشته از محل منابع و کمک های فیفا مطالبات مربیان خارجی پرداخت شده است، اما با شرایط تحریمی کنونی امکان هرگونه نقل و انتقال ارزی مشکل شده و تلاش های زیادی از سوی معاون اول محترم رییس جمهور ، وزیر ورزش و جوانان، وزارت خارجه و سایر نهادها برای حل این مشکل صورت گرفته است.

صالحی امیری خاطرنشان کرد: انتظار می رود مسیولان مربوطه برنامه و تلاش های خود را برای انتقال ارز از جمله برای باشگاه استقلال برای مردم و هوادران تشریح کنند و مطمئنا آگاهی و اعتماد هوادران عزیز از خدمات خدمتگزاران خود در ورزش کشور بعنوان سرمایه اصلی ما محسوب می شود

رییس کمیته ملی المپیک در پایان با انتقاد از رفتار مربیان خارجی نسبت به هوادران تیم ملی و باشگاهی در فوتبال ایران گفت: جای تاسف است که مربیان خارجی هیچگونه دغدغه ای در مورد باشگاه و هواداران تیم ملی ندارند و تنها بدنبال مطالبات ارزی خود هستند و این رفتار شایسته مردم بزرگ ایران نیست.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها