jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۲۱۴   ۲۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

زن 15 ساله که چهار سال قبل به عقد یکی از اقوام خود در آمده بود، هفته گذشته با شاگرد یک نانوایی از خانه شوهرش فرار کرد و به تهران آمد. با شکایت شوهر این زن، پلیس او را در خانه مرد جوان دستگیر کرد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، هفته گذشته مرد جوانی که ساکن یکی از شهرهای شرقی ایران است با مراجعه به پلیس ادعا کرد همسر 15 ساله‌اش گم شده است.رسیدگی به موضوع در دستور کار قضایی قرار گرفت و بررسی و ردیابی تلفن همراه دختر نوجوان به نام راضیه،باعث شد پلیس رد او را در شهر تهران دنبال کند و دو شب قبل راضیه همراه جوان 22 ساله‌ای به نام احمد در محله خلازیر تهران دستگیر شدند.
روز گذشته راضیه و احمد برای تحقیقات مقدماتی در دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند.راضیه در دفاع از خود گفت: مدتی قبل با احمد -که یکی از همشهری‌های من است- هم صحبت شدم و به او علاقه پیدا کردم. احمد در یک نانوایی در تهران شاگرد بود و گاهی اوقات که برای سر زدن به خانواده اش به شهرمان می‌آمد او را می‌دیدم.بالاخره یک روز از او خواستم من را همراه خودش به تهران بیاورد.برای همین نقشه فرار با او را کشیدم و اجرا کردیم. راضیه در ادامه رو به قاضی گفت: من فقط 11 سال داشتم که به اجبار خانواده ام ازدواج کردم.حالا از کرده خودم پشیمانم. ازدواج در سن خیلی پایین باعث شد چنین اشتباهی انجام دهم.
احمد نیز در دفاع از خود گفت:قبول دارم با راضیه ارتباط داشتم؛ اما نمی‌دانستم او شوهر دارد و فکر می‌کردم نامزد دارد.
قاضی بعد از شنیدن دفاعیات متهمان، قرار بازداشت موقت آنها را صادر کرد.رسیدگی به پرونده به زودی انجام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر