jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۱۲۵   ۲۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پیشنهاددهندگان استعفای آقای روحانی درصدد فرا به جلو هستند چرا که آنها علیرغم حمایت بسیار از دولت به نتایج دلخواهشان نرسیدند و در ضمن مقبولیت مردمی را هم از دست داده‌اند بنابراین درصدد تطهیر خود با این‌گونه روش‌ها هستند.

موضوع دیگر این است که پیشنهادکنندگان ممکن است با طرح چنین پیشنهادهایی به دنبال ایجاد سردرگمی در جامعه باشند تا شاید به این وسیله حافظه مردم را از حمایت‌هایشان از دولت پاک کنند و خود را از نقش داشتن در ناکامی‌ها مبرا کنند. در هر صورت استعفای احتمالی روحانی اتفاق خوبی نخواهد بود و نباید بدنبال آن باشیم چرا که مردم به روحانی رای داده و رئیس‌جمهور موظف است برای مردم کار کند نه این‌که کار را رها کند.

مهدی چمران / فعال سیاسی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر