jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۱۲۵ ۲۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پیشنهاددهندگان استعفای آقای روحانی درصدد فرا به جلو هستند چرا که آنها علیرغم حمایت بسیار از دولت به نتایج دلخواهشان نرسیدند و در ضمن مقبولیت مردمی را هم از دست داده‌اند بنابراین درصدد تطهیر خود با این‌گونه روش‌ها هستند.

موضوع دیگر این است که پیشنهادکنندگان ممکن است با طرح چنین پیشنهادهایی به دنبال ایجاد سردرگمی در جامعه باشند تا شاید به این وسیله حافظه مردم را از حمایت‌هایشان از دولت پاک کنند و خود را از نقش داشتن در ناکامی‌ها مبرا کنند. در هر صورت استعفای احتمالی روحانی اتفاق خوبی نخواهد بود و نباید بدنبال آن باشیم چرا که مردم به روحانی رای داده و رئیس‌جمهور موظف است برای مردم کار کند نه این‌که کار را رها کند.

مهدی چمران / فعال سیاسی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر