jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۶۰۳ ۲۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رادیو معارف در برنامه «دیار سلمان» فراز و فرودهای هویت ایرانی - اسلامی را واکاوی می‌کند. به گزارش روابط عمومی رادیو معارف؛ برنامه دیار سلمان، از برنامه‌های این رسانه دینی است که اختصاص به بررسی هویت ایرانیان در قبل و بعد از اسلام دارد.

این برنامه که با هدف افزایش هویت دینی و ملی و ارائه زمینه‌های معرفتی به نسل جوان طراحی و تولید می‌شود، مورخ 21 و 22 آذر به بررسی حکومت صفاریان و سامانیان خواهد پرداخت . برنامه دیار سلمان کاری از گروه فرهنگ جامعه است و روزهای پنجشنبه ساعت 15و 30 دقیقه از رادیو معارف روی آنتن می‌رود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر