jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۵۸۶   ۲۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

وزیر امور اقتصادی و دارایی در مورد معافیت مالیاتی چهره‌های مشهور و هنرمندان گفت: در این رابطه وزارت اقتصاد در حال بررسی است، بنابراین بعدا در این خصوص نظر می‌دهم.

فرهاد دژپسند در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به این سؤال که نظر شخصی شما درباره معافیت مالیاتی هنرمندان چیست و با آن موافق یا مخالفید، توضیح داد: من یک گروه مشاور 25 نفره را در رابطه با بررسی کل معافیت‌های مالیاتی تشکیل داده‌ام.
وی افزود: این گروه در حال بررسی و ساماندهی کل معافیت‌های مالیاتی است.
دژپسند بیان کرد: بنابراین نظر وزارت امور اقتصادی و دارایی در این رابطه به صورت یکپارچه ارائه می‌شود. وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: من الان برای هیچ موردی ورود پیدا نمی‌کنم و منتظرم نتیجه کارگروه مشورتی ارائه شود تا نتیجه آن را در قالب پیشنهاد به دولت ارائه دهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها