jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۰۹۳   ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

یک زندانی درکرج که با جعل مهر وامضای معاون دادستان بارها به مرخصی اززندان رفته بود، همراه همدستش بازداشت شد.

به گزارش میزان ،حاجی رضا شاکرمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: گزارشی ازحفاظت اطلاعات دادگستری استان البرز در اختیار دادستانی قرارگرفت که نشان می داد مردی با جعل امضا ومهرمعاون دادستان بارها به اخذ مرخصی از زندان اقدام کرده بود که در این زمینه پرونده‌ای تشکیل و به شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه یک دادسرای جنایی و جرایم خاص استان البرز ارسال شد.
وی افزود : درتحقیقات ازمتهم مشخص شد، جعل مهرهای دستگاه قضایی توسط فرد دیگری صورت گرفته است. پس از چند ماه تحقیقات متهم فراری درتهران شناسایی و بازداشت شد. در بازرسی از مخفیگاه او اسناد و مدارکی ازجمله کارت ملی، گواهینامه، مدرک دانشگاهی، شناسنامه و بیش از 500 فقره مهر جعلی مربوط به ادارات دولتی و غیر دولتی کشف شد. با اعتراف هردو متهم، آنها روانه بازداشتگاه پلیس شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر