jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۴۰۷۲۴   ۱۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۶:۲۵

به فاصله دو روز از بردن توپ طلا از سوی لیونل مسی یک رسانه آرژانتینی به شدت به رقیب همیشگی او یعنی کریستیانو رونالدو حمله کرد.

حمله تند رسانه آرژانتینی به کریس رونالدو / حسود، خودخواه و مستاصل!

به گزارش جام جم آنلاین ، لیونل مسی دو شب پیش در پاریس برای ششمین بار در طول دوران فوتبالش موفق به کسب توپ طلا شد و حالا در تمام دوران تاریخ فوتبال رکورد دارد. کریستیانو رونالدو پنج توپ طلا گرفته است. او در دو سال اخیر دستش از رسیدن به این جایزه معتبر انفرادی کوتاه مانده است. سال گذشته به مودریچ باخت و امسال به مسی. بسیاری اعتقاد دارند که با توجه به اینکه رونالدو 34 ساله است بسیار بعید به نظر می رسد که او یک بار دیگر بتواند توپ طلا را به چنگ بیاورد.

در اینباره در دو روز گذشته حرف های زیادی زده شده است. اما نکته مهم واکنش رونالدو و افراد نزدیک به اوست. روزنامه گازتا دلو اسپور ایتالیا هم دلیل نبردن توپ طلا از سوی رونالدو را این می داند که چون این ستاره پرتغالی برای یوونتوس بازی می کند. خود رونالدو هم عقیده دارد که در دو سال اخیر بدون هیچ دلیلی توپ طلا را به او نداده اند.

اما امروز وب سایت بولا وی آی پی آرژانتین در گزارشی ضمن تمجید از مسی بابت بردن ششمین توپ طلا به شدت از کریستیانو رونالدو انتقاد کرده است. در بخشی از گزارش این نشریه آمده است: «کریستیانو رونالدو اصلی رقیب لیونل مسی در تمام سال های اخیر محسوب می شود اما رقیبی که حسادت هم می کند. او خودخواه است و توهم این را دارد که لیاقت توپ طلا را داشته اما به او نداده اند. او بیش از اندازه خودخواه است. اکنون در برابر این موضوع که مسی به تنهایی رکورددار است مستاصل شده است».

کریستیانو رونالدو روز گذشته گفته بود نه تنها ناامید نشده که توپ طلای بیشتری را در برابر خود می بیند و رکورد مسی را می شکند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر