jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۴۰۲۳۱   ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۳:۲۹

در میان هیاهوی برنده شدن یا نشدن توپ طلای فوتبال آسیا از سوی علیرضا بیرانوند نام کتایون خسرویار که کاندیدای دریافت بهترین مربی زن سال شده فراموش شده است.

بانوی ایرانی امشب بر صدر فوتبال آسیا می ایستد؟

به گزارش جام جم آنلاین ، کتایون خسرویار کاندیدای بهترین مربی زنان آسیا شده است و شانس این را دارد تا به این افتخار بزرگ دست پیدا کند.
با اینکه قرار گرفتن نام خسرویار در میان برترین های آسیا اهمیت بسیار زیادی دارد اما توجه کمتری نسبت به علیرضا بیرانوند به آن شده است.
کتایون خسرویار که دو رگه ایرانی - آمریکایی است سال ها بازیکن تیم ملی فوتبال ایران بود اما اکنون هدایت تیم ملی بانوان را در دست دارد.
او اقدامات گسترده ای در راستای پیشرفت فوتبال در رده بانوان انجام داد و اکنون هم که کاندیدای دریافت عنوان برترین مربی زن سال فوتبال آسیاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها