jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۲۰۰   ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مدیرعامل موسسه «بهمن سبز» حوزه هنری از افتتاح «سینما ایران» ارومیه طی یک ماه آینده خبر داد.

سیدمصطفی حسینی، مدیرعامل موسسه بهمن سبز درباره روند آماده‌سازی سینما ایران ارومیه به فارس گفت: هم‌اکنون کار ساخت سالن ۲ این سینما به اتمام رسیده و بازسازی سالن ۱ روزهای پایانی خود را سپری می‌کند تا طی یک ماه آینده این سینما مجددا افتتاح شود.
او افزود: سینما ایران، ارومیه سال ۱۳۳۳ به‌صورت تک سالنه ساخته شده و از قدیمی‌ترین و پرمخاطب‌ترین سینماهای ارومیه بوده است. در طرح‌ توسعه این سینما، قرار است سالن قدیمی آن به دو سالن شامل یک سالن ۵۰۰ نفره مدرن و یک سالن ۴۵ نفره VIP تبدیل شود.
او در خصوص دیگر برنامه‌های توسعه سینمایی بهمن سبز خاطرنشان کرد: سینما بهمن تهران نیز که از مدتی قبل کار توسعه و تبدیل آن به پردیس چهار سالنه آغاز شده است، مراحل پایانی خود را سپری می‌کند. کار بازسازی سینما اکسین اهواز، آزادی آبادان، ۲۹ بهمن تبریز، عصر جدید گرگان و بهمن شهرکرد نیز در دستور کار است و به‌زودی آغاز خواهند شد. برخی از این سینماها در طرح بازسازی به پردیس‌های چندساله و مجهز تبدیل خواهند شد تا ناوگان سینماهای بهمن سبز توسعه بهتری یابد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر