jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۱۶۱   ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مصطفی تنها، سخنگوی انجمن صنعت تایر ایران به خبرنگار ما گفت: تولید لاستیک مشکلی ندارد و تولیدکنندگان به دلیل این که به پول تولید نیاز دارند قطعا عرضه می‌کنند.تنها با بیان این که کارخانجات لاستیک‌سازی کالایشان را با نرخ مصوبی که سازمان حمایت اعلام کرده می‌فروشند، افزود: افزایش قیمت لاستیک در بازار ارتباطی به تولیدکنندگان ندارد.

سخنگوی انجمن صنعت تایر ایران تاکید کرد: به نمایندگی‌های فروش لاستیک تاکید کردیم فروش این کالا تنها با ارائه سند خودرو و کارت ملی فرد که هر دو به نام یک نفر باشد، امکان‌پذیر است و برای پاسخگویی به سازمان حمایت به این مستندات نیاز داریم. وی ادامه داد: این که در بازار چه اتفاقی می‌افتد ارتباطی به تولیدکنندگان ندارد و ممکن است در بازار هزار اتفاق بیفتد که مردم متضرر شوند. سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی باید به این موضوع ورود کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها