jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۶۶۳ ۰۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با اشاره به اهمیت روایت‌گری دانشجویان انقلابی گفت: عملکرد بد یک مسؤول نمی‌گذارد یک جوان، شکوه و عظمت این انقلاب را درک کند، ضرورت روایت‌گری دانشجویان انقلابی اینجا احساس می‌شود.

حجت‌الاسلام حاج علی اکبری در نشستی که به مناسبت هفته بسیج در دانشگاه شهید بهشتی و به همت بسیج دانشجویی برگزار شد، با اشاره به ویژگی هایی که باعث ارتقاء نقش بسیج در دانشگاه ها می شود، گفت: هرجا بسیج باشد، پرچم برافراشته انقلاب را تداعی می‌کند، طبع بسیج فراگیر بودن است. نگاه، روحیه و جهان بینی بسیج ظرفیت تعمیم دارد، خصوصا وقتی این جهان بینی در افق اسلام ناب ترسیم شود. /فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر