jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۶۳۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پلیس پایتخت در جست‌وجوی مرد شیشه‌ای است که زن چهارمش را با نان خامه‌ای مسموم کرده و پول و طلاهایش را دزدیده بود.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، دیروز زن 61 ساله‌ای باحضور در شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه 34 تهران از شوهر سابقش به اتهام سرقت شکایت کرد و به بازپرس قریب احمدزاده گفت: 20 سال پیش شوهرم سکته کرد و فوت شد. پسرم تومور مغزی گرفت. گرمابه‌ای که شوهرم در آنجا شراکت داشت را فروختم و هزینه درمان پسرم کردم که او نیز فوت شد. هزینه زندگی‌ام با کارکردن در خانه‌های مردم تامین می‌شد. ده سال پیش از طریق زن همسایه‌مان با بهروز که لوله‌کش ساختمان بود آشنا شده و به عقد موقتش درآمدم. او ده سال از من کوچک‌تر بود.
وی افزود: 15 سکه مهریه‌ام بود که 9 سکه را بخشیدم. بعد پی بردم او شش فرزند دارد، سه زن طلاق داده و من زن چهارمش هستم. شوهرم الکلی بود و چند سال قبل شیشه‌ای شده بود. وسایل خانه را می‌فروخت و شیشه می‌خرید. آذر سال گذشته مهریه‌ام را بخشیده و طلاق گرفتم. چند روز قبل با جعبه نان خامه‌ای برای آشتی و ازدواج دوباره به خانه‌ام آمد که بعد از خوردن نان خامه‌ای بیهوش شدم و یک شبانه‌روز بعد به هوش آمدم که او نبود و با سرقت سه میلیون تومان پول و طلاهایم فرار کرده بود.
سارق فراری تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر