jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۰۰۹ ۰۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

حجت‌الاسلام ذاکر، معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با خانواده شهید مدافع حریم امنیت شهرستان شهریار، شهید مرتضی ابراهیمی دیدار کرد.

در این دیدار حجت الاسلام موحد، مدیر ناحیه شهید مدرس، حجت الاسلام طاهری سرپرست ناحیه شهید شاه آبادی، حجت‌الاسلام عبدی معاون ناحیه شهید اشرفی اصفهانی مرکز رسیدگی به امور مساجد نیز حضور داشتند.
پدر بزرگوار شهید مرتضی ابراهیمی با بیان این که این شهید بزرگوار مداح اهل بیت (ع) بود، گفت: از همان جوانی و قبل از این که وارد سپاه شود، هرهفته در منزلمان روضه برپا می‌کرد.
او افزود: مرتضی از عنفوان جوانی اش ولایتمدار و عاشق شهادت بود و همیشه بیان می‌کرد عزیزترین دارایی ام را که همان جوانی‌ام است، برای رهبرم فدا می‌کنم.
پدر شهید ابراهیمی خطاب به مردم ایران گفت: خود را مدیون مردم عزیز ایران می‌دانم و متواضعانه درخواست می‌کنم فریب استکبار و رسانه‌های بیگانه را نخورند و در چنین جریانات و حوادثی، در اعتراض مدنی که حق مسلم آنهاست، صفوف خود را از مزدوران و استکبار جهانی جدا کرده و سیاهی لشکر اشرار و آشوبگران نشوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر