jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۳۸۸۸۳ ۰۳ آذر ۱۳۹۸  |  ۱۵:۲۸

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی از بازداشت دو شروری خبر داد که علاوه بر انسداد اتوبان تهران ـ کرج، اقدام به تخریب خودروها و عربده‌کشی کرده بودند.

بازداشت ۲ عامل انسداد اتوبان تهران - کرج

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم ، سرهنگ علی محمدی با اعلام خبر بازداشت دو نفر از عاملان راه‌بندان اتوبان تهران ـ کرج، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: بیست و پنجم آبان ماه سال جاری با تماس تلفنی تعدادی از شهروندان مبنی بر ضرب و جرح عمدی، ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان و انسداد بزرگراه تهران ـ کرج توسط تعدادی از افراد شرور ،تیمی از مأموران پایگاه دوم برای بررسی موضوع به آدرس اعلامی اعزام شدند.

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی با بیان اینکه این افراد شرور با انسداد اتوبان، ایجاد سر و صدا و عربده‌کشی موجب رعب و وحشت شهروندان شده بودند، گفت: این متهمان قبل از حضور مأموران در محل، متواری شده بودند.

وی تصریح کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که این افراد، از اوباش سابقه‌دار یکی از محلات غرب تهران هستند که به همراه سایر همدستانشان پس از حضور در ناآرامی‌های اخیر ،در اتوبان تهران ـ کرج برای خودنمایی اقدام به تخریب خودروها و عربده‌کشی کرده‌اند.

محمدی افزود: در تحقیقات بعدی مشخص شد که دو متهم اصلی این پرونده برای رهایی از قانون، پس از ارتکاب جرم به یکی از شهرستانهای اطراف تهران گریخته‌اند.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با شناسایی مخفیگاه متهمان و اخذ نیابت قضایی، تیمی از مأموران پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی به مخفیگاه متهمان در حوالی پیکان‌شهر کرج اعزام و موفق شدند هر دو لیدر ناآرامی‌های اخیر را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

به گفته رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی، تحقیقات برای بازداشت سایر متهمان این پرونده ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر