jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۶۵۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پسر 12 ساله بعد از سه سال، آزار و اذیت‌های شیطانی مرد موتورساز را فاش کرد. با شکایت مادر قربانی آزار و اذیت، مرد شیطان‌صفت دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، هفته گذشته زن جوانی سراسیمه به کلانتری افسریه مراجعه کرد و از مردی که در محله سکونت‌شان در مسعودیه تهران مغازه موتور‌سازی دارد به خاطر آزار و اذیت پسر نوجوانش شکایت کرد. زن جوان به ماموران پلیس گفت: پسرم کلاس هفتم است و خیلی وقت‌ها در کوچه با بچه‌ها بازی می‌کند. چند وقتی بود می‌دیدم برای بازی از خانه بیرون نمی‌رود. فکر می‌کردم شاید مشکلی با دوستانش دارد و زیاد موضوع را جدی نگرفتم تا این‌که همین چند ساعت قبل پسرم به من گفت می‌خواهد رازی را به من بگوید. شروین به من گفت از وقتی کلاس چهارم بودم، صاحب موتور‌سازی محل چند بار من را مورد آزار و اذیت قرار داد. وقتی موضوع را متوجه شدم، سریع ماجرا را به پلیس اطلاع دادم.
با شکایت زن جوان، متهم دستگیر و پرونده برای رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد. با دستور قاضی شروین به پزشکی قانونی فرستاده شد و آزار و اذیت او تایید شد. متهم در تحقیقات مقدماتی گفت: چند سال قبل ازدواج کردم و عاشق بچه بودم، اما مشکل داشتم و همسرم نتوانست بچه‌دار شود. برای همین از من جدا شد. شروین را در محله می‌دیدم و او را دوست داشتم. او عاشق موتور بود و یک بار از من خواست او را سوار موتور کنم و دوری بزنیم. من هم قبول کردم. بعد هم برایش خوراکی خریدم. اوایل فقط به خاطر این‌که او را دوست داشتم، به او محبت می‌کردم، اما یک بار وقتی مست بودم، وسوسه شدم که او را به مغازه بکشانم. من فقط دو بار او را مورد تعرض قرار دادم و قبول ندارم که از سه سال قبل بارها آزار و اذیتش کرده‌ام.
مادر شروین هم در این جلسه گفت: وقتی شروین خیلی کم‌سن بود به خاطر اعتیاد پدرش از او جدا شدم. شنیده‌ام پدر شروین کارتن‌خواب شده و هیچ‌‌کس حتی خانواده‌اش از او خبری ندارند. از این‌که پسرم جای خالی پدر را در زندگی حس کند خیلی ناراحت بودم و سعی می‌کردم با کار و تلاش و رسیدگی به شروین، هم برایش پدر باشم و هم مادر، اما حالا این مرد وضع روحی پسرم را به هم ریخته و تمام زحمات من را برای موفق شدن پسرم نقش برآب کرده است.
رسیدگی به پرونده و محاکمه متهم به‌زودی در شعبه دوازدهم دادگاه انجام خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر