jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۸۴۵۰   ۳۰ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

صفاآقاجانی، هنرمند پیشکسوت رادیو، تئاتر، سینما و تلویزیون در بخش کتاب صوتی جشنواره کتاب و رسانه برگزیده شد.

به گزارش جام‌جم، آقاجانی گفت: این روزها کتاب صوتی بسیار تاثیرگذار عمل کرده است، اما نکته‌ای وجود دارد که لازم می‌بینم به آن اشاره کنم و آن این است که برای بالا بردن سطح کیفیت تولیداتشان باید از گویندگان باسواد که قدرت بیان درستی در خوانش کتاب دارند استفاده کنند تا زحماتشان هدر نرود.به این منظور باید در این زمینه سرمایه‌گذاری شود و به خاطر پرداخت‌های ارزان از گویندگان غیرحرفه‌ای استفاده نشود تا سطح کیفیت آثار پایین نیاید.
صفا آقاجانی برای کتاب صوتی «آفرت» که به تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد در رادیو نمایش تولید و پخش شد، جایزه برگزیده بخش کتاب صوتی جشنواره کتاب و رسانه را دریافت کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
باید کار کرد

باید کار کرد

خلوت، مقدمه تفکر است و تفکری مستحسن است که دعوت به خیر کند. اگر امسال که مردم به واسطه شرایط ویژه ناشی از کرونا، مثل سال گذشته بیشتر در خانه‌هایشان هستند، از این فرصت استفاده کنند و در راه خدا و اهل بیت(ع) خادم‌تر باشند، می‌توان گفت این خانه‌نشینی و خلوت، خلوتی مطلوب بوده است.

پلی برای پیروزی

پلی برای پیروزی

۳۳ سال قبل در ۲۹ فروردین ۱۳۶۷، ناوگروهی از نیروی دریایی ارتش در مقابله با ناوگان دریایی آمریکا در آخرین ماه‌های جنگ تحمیلی هشت ساله، دچار ضربات سنگینی شد.

مدیریت کرونا، ویروسی شد

مدیریت کرونا، ویروسی شد

این روزها شاهد نزاع بین وزیر بهداشت و درمان، سعید نمکی و رئیس‌جمهوری، حسن روحانی در مسائل مربوط به بحران کرونا هستیم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر