jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۶۷۷۸   ۲۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

به گزارش روابط‌عمومی شبکه «شما»، «هنرستان ایران‌زمین» عنوان برنامه جدیدی در این شبکه است که با اجرای اقبال واحدی روی آنتن می‌رود.

ارائه تصویری زیبا از جاذبه‌های گردشگری در استان‌های مختلف ایران، توجه به فرهنگ و سنن اقوام ایرانی، ترویج مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها از طریق به تصویر کشیدن زیبایی‌های زندگی در روستاها و نیز تاکید بر «رونق تولید» به عنوان شعار سال، محورهای اصلی این برنامه را تشکیل می‌دهند.
از جمله بخش‌های این برنامه که در راستای ترویج و تاکید بر شعار سال تولید و پخش می‌شوند، گزارش‌های تصویری از برگزاری جشن برداشت محصول در مناطق گوناگون ایران است.همچنین در این برنامه و در بخش‌های مختلف آن، وحدت ملی در سایه اشتراکات مذهبی، آیینی و فرهنگی مورد توجه و تاکید قرار می‌گیرد.«هنرستان ایران‌زمین» را می‌توانید جمعه‌ها ساعت 13 از شبکه تلویزیونی «شما» و در روزهای هفته از شبکه‌های استانی ببینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر