jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۱۲۳۶۱۰۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۷:۲۲

تولید فصل‌های جدید «نون.خ» و «پایتخت» به‌ترتیب از پاوه و شیرگاه آغاز می‌شود.

آخرین خبرها از تولید فصل‌ های جدید «نون. خ» و «پایتخت»

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، فصل جدید سریال «نون.خ» از ۲۵ آبان‌ماه به بعد کار فیلمبرداری‌اش را آغاز می‌کند تا در ایام ماه مبارک رمضان مهیای شبکه یک سیما شود.

پروژه دیگر این شب یعنی «پایتخت ۶» هم از آذرماه کار خود را از شیرگاه و منزل نقی معمولی کاراکتر اصلی سریال که این روز‌ها در حال ساخت است آغاز خواهد کرد تا دستِ این شبکه تلویزیونی برای ۲ مناسبت مهم نوروز و رمضان پُر باشد و با طنز به‌استقبال این ۲ مناسبت برود.

مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی با اشاره به کلید زدن «نون.خ» در روز‌های آینده، گفت: تصویربرداری فصل دوم «نون.خ» از ۲۵ آبان‌ماه آغاز می‌شود.

وی در خصوص امضای تفاهمنامه‌ای با استانداری کرمانشاه، تأکید کرد: هفته آینده میان شبکه یک و استانداری کرمانشاه تفاهمنامه‌ای برای ساخت این سریال تلویزیونی امضاء خواهد شد.

تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «نون.خ» درباره بازیگران جدید، گفت: دو سه بازیگر اصلی و تعدادی بازیگر فرعی به این پروژه اضافه می‌شوند؛ هنوز به قطعیت نرسیده‌ایم و در ایام کلید زدن و شروع فیلمبرداری، قطعی می‌شوند. بازیگران فصل اول «نون.خ» همگی در فصل دوم هم کنار ما هستند.

البته پیش از این خبر‌هایی به گوش رسیده بود که علی صادقی هم همچون هومن حاجی‌عبداللهی در فصل دوم «نون.خ» حضور ندارد این خبر را پیش از این تهیه‌کننده سریال، تکذیب کرده بود.

فرجی در خصوص قصه فصل دوم «نون.خ» توضیح داد: فصل دوم سریال، متن بسیار جذاب و ماجرا‌های دیدنی را به‌تصویر می‌کشد؛ ان‌شاءالله مورد استقبال بینندگان قرار می‌گیرد؛ این سری در خود استان کرمانشاهیم و مردم با فضا‌های دیدنی این سریال هم آشنا می‌شوند. احتمالاً بخش‌هایی از کردستان هم در کارمان خواهد بود.

تهیه‌کننده سریال «نون.خ» در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش گروه «نون.خ» بر کاری بامحتواتر و جذاب‌تر است و از هیچ‌کوششی در این راه دریغ نمی‌کنیم تا «نون.خ۲» ۲۵ قسمتی برای ایام رمضان شبکه یک سیما آماده نمایش شود و یک‌بار دیگر شاهد رضایت مردم ایران باشیم.

فصل اول این سریال تلویزیونی از فرداشب ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود؛ سعید آقاخانی که کارگردانی این سریال را به‌عهده دارد در نقش نورالدین خانزاده هم ایفای نقش کرد. حمیدرضا آذرنگ، خلیل پسرعموی نورالدین و علی صادقی کاراکتر سیروس داماد نورالدین بودند. فریده سپاه‌منصور، هومن حاجی‌عبداللهی، نعیمه نظام‌دوست، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، شیدا یوسفی، ندا قاسمی، محمد زارع‌زاده، عابدین رضایی، حسین مرادی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، صبا ایزدپناه، وحید قاضی زاهد، سیروس سپهری، سیاوش مفیدی و... در فصل اول به‌عنوان بازیگر سریال «نون. خ.» حضور داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این ۵۰ ثانیه تلخ

این ۵۰ ثانیه تلخ

با ذهن ده دوازده سالگی‌ات نگاه کنی، فکر می‌کنی زنگ تفریح یک مدرسه خورده و بچه‌ها دارند هوریز می‌کنند توی حیاط مدرسه که از بوفه ساندویچ مزخرف کالباس خشک بخرند و نوشابه فانتای تگری و این یک ربع وقت آزاد را خرج شکمشان کنند و بادگلوهای سوزنده را توی کلاس بزنند و بینی‌شان تا مغز سرشان تیر بکشد و بسوزد و کیف کنند.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی جنگ را درست نوشت نه درشت!

بابایی از آنجا که خود رزمنده بوده، در سال‌های جنگ به معنای حقیقی کلمه با شهدا زندگی کرده و بعد از جنگ نیز همان ضرورت و رسالت را حس کرده و همان مسیر را ادامه داده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر