jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۹۹۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مدیر شبکه افق سیما از تولید مجموعه موشن‌گرافیک «آمریکا 20-» با موضوع رتبه بالای آمریکا در جهان از نظر مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت سیما؛ دکتر جلال غفاری‌قدیر با اشاره به فرا رسیدن 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهار کرد: شبکه افق سیما با تولید مجموعه‌ای شامل ده موشن‌گرافیک، سعی کرده است چهره واقعی آمریکا را در سطح بین‌المللی و به روایت آمار و ارقام اعلام شده توسط مراکز و نهادهای غربی به تصویر بکشد.
وی افزود: آمریکا ادعای سلطه بر جهان را دارد و خود را بهشت موعود معرفی می‌کند در حالی که با انواع مشکلات اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دست و پنجه نرم می‌کند.
مدیر شبکه افق سیما با بیان این‌که این مشکلات در حوزه‌های متعددی است، گفت: آسیب‌های اجتماعی، مشکلات فرهنگی، فقر و مسائلی از این دست این حوزه‌ها هستند.
وی ادامه داد: مجموعه موشن‌گرافیک «آمریکا 20-» در ده محور آلودگی محیط زیست، مواد مخدر، نابرابری اقتصادی، هرزه‌نگاری، زندان، تجاوز به زنان، فروش اسلحه، کودک‌‌آزاری، فقر و فضای مجازی؛ در شبکه افق سیما تولید شده و به مناسبت 13 آبان از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.
در موشن‌گرافیک‌های «آمریکا 20-» به این واقعیت توجه شده که بر خلاف ادعای غربی‌ها، یک واقعیت اساسی وجود دارد و آن، افول موریانه‌وار آمریکا براساس شاخص‌ها و رتبه‌بندی‌های جهانی و رژیم‌های سنجش افکار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر