jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۵۶۲۶   ۱۲ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

«شوکران» در اولین قسمت از فصل دوم خود با موضوع «واکاوی شورش‌های اجتماعی ایران معاصر و گفتمان مطالبه‌گری در جامعه» دوشنبه ۱۳ آبان ساعت ۲۱ با حضور دکتر حسین ابوالحسن تنهایی از پیشروان جامعه‌شناسی تفسیری روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش جام‌جم، شوکران در نخستین برنامه فصل دوم خود میزبان دکتر حسین ابوالحسن تنهایی از پیشروان جامعه‌شناسی تفسیری وعرفان‌شناس 69 ساله است و با این پژوهشگر و نظریه‌پرداز به واکاوی «شورش‌های اجتماعی ایران معاصر» پرداخته و پیرامون «گفتمان مطالبه‌گری در جامعه ایران» به بحث نشسته است. در فصل جدید برنامه شوکران، اندیشمندان برجسته داخلی و خارجی از جمله سیدحسین نصر فیلسوف ۸۶ ساله و استاد دانشگاه جورج واشنگتن، احمد مهدوی دامغانی اسلام‌شناس ۹۵ ساله و استاد دانشگاه هاروارد و شیرین هانتر متفکر سیاسی ۷۴ ساله، عضو شورای روابط خارجی آمریکا برای اولین بار در یک گفت‌وگوی تفصیلی با رسانه ملی شرکت کرده‌اند.
این برنامه دوشنبه هرهفته ساعت ۲۱ با سردبیری و اجرای پیام فضلی‌نژاد روی آنتن تلویزیون می‌رود. بازپخش شوکران روزهای سه‌شنبه ساعت ۱۰ ، جمعه ۱۴ و شنبه یک بامداد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر