jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۵۴۱۷   ۰۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

پاتوق خاصی ندارم. قرارهایم را معمولا در دفتر کار خودم می‌گذارم. هرازگاهی اما دلم برای باغ کتاب تنگ می‌شود. به آنجا می‌روم و دوری می‌زنم.


توضیحات تکمیلی
باغ کتاب تهران با این هدف ساخته شده است که هر علاقه‌مند کتابی را راضی کند. هرکس برای خرید کتاب عادتی دارد؛ بعضی‌ها عاشق شهر کتاب هستند و بعضی دیگر به کتابفروشی خاصی سر می‌زنند. باغ کتاب تهران بدون شک یکی از متفاوت‌ترین کتابفروشی‌هایی است که می‌توانید در ایران ببینید. تنوع بسیار بالای باغ کتاب یک مجموعه‌ای جذاب برای کتاب و علاقه‌مندان به آن ساخته است. با این‌که این مجموعه نام کتاب را همراه خود دارد، ولی در واقعیت باغ کتاب تهران بیشتر از این‌که فقط یک کتابفروشی باشد، مکانی فرهنگی است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر