jamejamonline
استان ها تهران کد خبر: ۱۲۳۵۱۷۳ ۰۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۴:۲۸

شرکت کنترل کیفیت هوای تهران اعلام کرد امروز ۹ آبان با کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق تهران با افزایش تردد خودرو‌ها رو به رو خواهیم بود.

کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق تهران با افزایش تردد خودرو‌ها

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، براساس نتایج پیش‌بینی‌های انجام‌شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، صبح روز امروز ۹ آبان تجمع ذرات معلق ناشی از افزایش تردد خودروها، سبب کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق خواهد شد. با کاهش سرعت باد در طی روز غلظت آلاینده‌ها روند افزایشی داشته و نسبت به روز گذشته از میزان بیشتری برخوردار خواهد بود و بنابراین تا شامگاه پنجشنبه در اکثر مناطق وضعیت نامطلوب برقرار خواهد بود.

در اواخر وقت پنجشنبه با افزایش نسبی سرعت باد همراه با رشد ابر، پیش بینی می‌شود که از غلظت آلاینده‌ها کاسته گردد. این شرایط جوی تا صبح روز جمعه ۱۰ آبان ادامه داشته و انتظار می‌رود کیفیت هوای پایتخت در اکثر مناطق در وضعیت مطلوب قرار بگیرد.

همچنین با افزایش ناپایداری جوی در طی روز و کاهش تردد خودرو‌ها در روز تعطیل، برقراری وضعیت مطلوب در اکثر مناطق پیش بینی می‌شود. رفته رفته با برقراری جو آرام و آسمان صاف همراه با افزایش ترافیک شبانگاهی، افزایش غلظت ذرات معلق، کاهش موقتی کیفیت هوا در اکثر مناطق پایتخت را به دنبال خواهد داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: