jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۴۹۹۰ ۰۸ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس می‌گوید خودروی جایگزین پراید و پژو ۴۰۵ باید با قیمت مشابه به بازار عرضه شود تا اقشار کم‌درآمد نیز توان خرید خودرو را داشته باشند.

علی‌اکبر کریمی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، درباره توقف خط تولید پراید در ماه‌های آینده و ضرورت معرفی خودروی جایگزین با قیمت مشابه، گفت: خودروی جایگزین پراید و پژو 405 باید با قیمت مشابه به بازار عرضه شود تا اقشار کم‌درآمد نیز توان خرید خودرو را داشته باشند.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که تولیدات خودروسازان ایرانی متناسب با توان مالی اقشار مختلف جامعه نیست، افزود: نباید مردم را مجبور به خرید تیبا با قیمتی بیش از پراید کرد، زیرا این امر اجحاف در حق مردم است. وی با بیان این‌که خودروهای شهری باید کوچک، کم‌مصرف و ارزان‌قیمت بوده و حتی در برخی موارد برقی باشد، افزود: در سال‌های اخیر خودروسازان برنامه جدی برای تولید خودروهای هیبریدی نداشتند این در حالی است که می‌توان با کاهش بهای تمام‌شده، خودروهای برقی ارزان‌قیمت در اختیار مردم قرار داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر