jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۳۶۶۰   ۲۴ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تهیه‌کننده برنامه «دوربین هفت» با اشاره به این‌که مطالبات دانش‌آموزی و دانشجویی را پیگیری می‌کنیم، گفت: تلاش داریم از این طریق شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه آینده سازان کشورمان در تمامی عرصه‌ها باشیم.

به گزارش روابط‌عمومی معاونت سیما، هادی خدادی درخصوص محتوای برنامه دوربین هفت گفت: برنامه دوربین هفت مستندی گزارشی از فضای علمی، آموزشی و مهارتی کشور است. عوامل تولید این برنامه در تمامی استان‌های کشور فعال هستند و مسائل و موضوعات روز آموزشی و مهارتی را رصد و پیگیری می‌کنند. تهیه‌کننده برنامه دوربین هفت درخصوص دغدغه‌های این برنامه عنوان کرد: یکی از دغدغه‌های مورد توجه شبکه آموزش، بحث مهارت‌آموزی بوده است. در همین راستا برنامه دوربین هفت سعی دارد به واکاوی دقیق دغدغه‌ها و مسائل اشتغال کشور که در نتیجه بی‌مهارتی و عدم توجه و اهمیت به مهارت‌آموزی رخ می‌دهد، بپردازد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

پایبندی در برابر پایبندی

پایبندی در برابر پایبندی

تکلیف ما در برابر جلسه شورای حکام صرف‌ نظر از هر نتیجه‌ای که داشته باشد، مشخص است. ما در مجلس شورای اسلامی قانونی تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران تصویب کردیم.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر