jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۳۳۳۵۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۶:۴۱

امیر حسین نقشینه گفت: آسمان نجف امروز و فردا صاف خواهد بود و دمای هوا امروز در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان ۳۶ درجه سانتیگراد و ۲۲ درجه سانتیگراد و فردا ۳۷ و ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی عتبات عالیات طی روزهای پنج شنبه و جمعه

به گزارش جام جم آنلاین از میزان ، امیر حسین نقشینه، کارشناس سازمان هواشناسی درباره وضعیت جوی عتبات عالیات طی امروز و فردا گفت: آسمان نجف امروز و فردا صاف خواهد بود و دمای هوا امروز در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان ۳۶ درجه سانتیگراد و ۲۲ درجه سانتیگراد و فردا ۳۷ و ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی شهر کاظمین

نقشینه در ادامه گفت: وضعیت جوی شهر کاظمین طی پنج شنبه و جمعه صاف خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و خنک ترین زمان به ۳۶ و ۲۱ درجه سانتیگراد می رسد.

وضعیت جوی شهر کربلا

این کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: وضعیت جوی شهر کربلا نیز طی این دو روز صاف پیش‌بینی می‌شود. دمای هوا فردا در گرمترین و خنک‌ترین زمان به ۳۶ و ۲۲ درجه سانتیگراد و پس فردا به ۳۷ و ۲۱ درجه سانتیگراد می‌رسد.

وضعیت جوی مرز خسروی

نقشینه درباره وضعیت جوی مرز خسروی اظهار کرد: آسمان مرز خسروی ( قصرشیرین) امروز و فردا جمعه قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود. دمای هوا فردا در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به ۳۴ و ۲۱ درجه سانتیگراد می‌رسد. دمای هوا پس فردا در گرم‌ترین زمان ۳۴ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان ۱۹ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وضعیت جوی مهران

وی در ادامه گفت: وضعیت جوی مهران امروز کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و فردا صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با افزایش باد ‌پیش‌بینی می‌شود. دمای هوا طی این دو روز در مهران در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان ۳۸ و ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وضعیت جوی مرز شلمچه

وی درباره وضعیت جوی مرز شلمچه نیز اظهارکرد: آسمان شلمچه امروز و فردا صاف تا قسمتی ابری با بیشترین و کمترین دمای ۳۹ و ۲۱ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان این شهر پس فردا صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و خنک ترین زمان به ۳۸ و ۲۰ درجه سانتیگراد می رسد.

وضعیت جوی ایلام

نقشینه افزود: وضعیت جوی ایلام نیز امروز کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و فردا صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با افزایش باد پیش‌بینی می‌شود. دمای هوا در این دو روز در گرم‌ترین زمان ۲۸ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان ۱۳ درجه سانتیگراد خواهد بود. وضعیت جوی اهواز امروز صاف تا قسمتی ابری و فردا صاف تا کمی ابری در بعد از بعضی ساعات همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وضعیت جوی کرمانشاه

نقشینه گفت: وضعیت جوی کرمانشاه طی این دو روز قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوا امروز در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به ۲۷ و ۱۰ درجه سانتیگراد و پس فردا به ۲۷ و ۸ درجه سانتیگراد می‌رسد.

وضعیت جوی شهر بستان

این کارشناس سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: آسمان بستان امروز صاف تا قسمتی ابری پیش‌بینی می‌شود و دمای هوا در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به ۳۷ درجه سانتیگراد و ۱۹ درجه سانتیگراد می‌رسد. آسمان این شهر فردا صاف تا کمی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در کمترین و خنک‌ترین زمان ۳۷ و ۲۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر