jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۳۳۲۷۹ ۲۴ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۱:۱۶

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره تمهیدات پلیس راهور برای جاماندگان اربعین توضیحاتی داد.

تمهیدات پلیس راهور برای راهپیمایی جاماندگان اربعین

به گزارش جام جم آنلاین، سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ برای برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین اظهار کرد: راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی یکی از بزرگترین راهپیمایی‌ هایی کشور است که در پایتخت انجام می‌شود، حال با توجه به اینکه روز شنبه اربعین حسینی را در پیش رو داریم به همین منظور محدودیت‌های ترافیکی را برای تسهیل در تردد شهری اعمال خواهیم کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه هر سال بر تعداد زائران شرکت کننده در این راهپیمایی افزوده می‌شود، گفت: امسال پیش بینی می‌شود حدود ۳ میلیون زائر در این راهپیمایی عظیم شرکت کنند.

سردار مهماندار با اشاره اعمال محدودیت ترافیکی در مسیرهای مربوط به پیاده روی اربعین تصریح کرد: در مسیر شماره یک که مهم‌ترین مسیر ماست؛ از میدان امام حسین (ع)، خیابان ۱۷ شهریور و تقاطع‌های منتهی به خیابان ۱۷ شهریور مسدود خواهد شد.

وی افزود: از تقاطع تیر دوقلو به سمت میدان شوش راهپیمایی ادامه پیدا خواهد کرد و تمام خیابان‌های منتهی به خیابان فدائیان اسلام مسدود خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: شهروندان برای تردد در این مسیر از بزرگراه‌های محلاتی، بعثت و آزادگان استفاده کنند.

سردار مهماندار تصریح کرد: مسیر شماره ۲ هم از میدان جمهوری آغاز خواهد شد، محدودیت‌های ترافیکی در خیابان‌های فرعی بزرگراه نواب و میدان بهمن تا حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به مسیر‌های فرعی این راهپیمایی گفت: البته مسیر‌های دیگری هم به صورت فرعی غیر از این مسیر اصلی وجود دارد که یکی از آن‌ها امام‌زاده حسن(ع) است که یکی از محل‌های آغاز راهپیمایی جاماندگان اربعین محسوب می‌شود.

سردار مهماندار بیان کرد: مسیر‌های دیگری از جاده ورامین، میدان جمهوری و سه راه باقرشهر به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برای این راهپیمایی تعیین شده است و به زائران و شرکت کنندگان در راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی خدمات رسانی و تسهیلات لازم را فراهم خواهیم کرد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: زمان اعمال محدودیت‌ها از ساعت ۶ صبح تا بعد از پایان مراسم راهپیمایی و نماز ظهر خواهد بود و در مسیرهای شماره ۳، ۴ و ۵ نیز محدودیت‌هایی وجود دارد که باتوجه به سبک‌بودن راهپیمایی در این مسیرها محدودیت‌ها کمتر خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازیگران بی‌قاعده طبیعت

بازیگران بی‌قاعده طبیعت

موتور سوار می‌افتد دنبال آهو. آهو پا می‌گذارد به فرار. موتورسوار گاز می‌دهد. مغز آهو فرمان به فرار می‌دهد.

شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر