jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۲۲۲۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۵۵

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز چهارشنبه هفدهم مهر ماه را اینجا ببینید.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز؛ غوغای فرهاد (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین، اینطور باید برخی از تیترها را توصیف کرد؛ همه علیه فرهاد، فرهاد علیه همه! چند روزی از کناره گیری فرهاد مجیدی از سرمربی گری تیم ملی فوتبال امید می گذرد. حمید استیلی هم جایگزین او شده است. اما با اینکه چند روزی می گذرد اما نه رسانه ها بی خیال فرهاد مجیدی شده اند و نه فرهاد مجیدی دست برمی دارد. در این میان به نظر می رسد همه علیه فرهاد هستند و فرهاد علیه همه. صد البته برخی از تیترها عجیب و جهت دار به نظر می رسد.

جنجال یکی دو تا نیست. از تیتر روزنامه هوادار پرسپولیس گرفته که فرهاد را اسطوره فضای مجازی معرفی می کند تا تیتر دیگر روزنامه ای که از ائتلاف علیه او خبر می دهد.

در این میان علی دایی به حمایت از هم تیمی سابق خود پرداخته و می گوید که با این شرایط فرهاد نباید هدایت تیم را قبول می کرد.

از سویی دیگر فرهاد تا توانسته علیه استیلی اتهام مطرح کرده، استیلی هم تا توانسته یا توجیه کرده و یا تکذیب.

این قائله فعلا ادامه دارد. در میان این هیاهوها باید این سوال را مطرح کرد؛ راستی تیم ملی فوتبال امید بالاخره بعد از 40 سال به المپیک می رود؟!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر