jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۳۲۲۱۸ ۱۷ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۰:۴۶

«بازدید رهبر معظم انقلاب از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و فناوری های برتر» یکی از محورهای مهم روزنامه های امروز است.

هتل آمریکایی حق فروش یک بطری آب به ظریف را نداشت / لزوم عبور از اقتصاد نفتی

به گزارش جام جم آنلاین، تیتر یک روزنامه جام جم به بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه شرکت های دانش بنیان و فناوری های برتر و تاکید ایشان بر حمایت همه جانبه از متخصصان جوان ایرانی، اختصاص دارد.

تیتر نخست روزنامه سازندگی اگرچه به خروج آمریکا از سوریه اشاره دارد اما ناخواسته تیتر تاریخی شاه رفت را در ذهن متبادر می کند.

آفتاب یزد گزارشی درباره ظهور طبقه جدید در کشور با تیتر میلیاردرهای دوپینگی دارد و در گزارش دیگری نوشته هتل آمریکایی حق فروش یک بطری آب به ظریف را نداشت

توصیه های رئیس جمهور به وزیر ،معاونان و مدیران ارشد وزارت اطلاعات موضوعی است که روزنامه دولت به عنوان تیتر اصلی برگزیده است

روزنامه جوان هم از پرونده واردات آمپول تستوسترون به عنوان پودر نارگیل و کاکائو افشاگری کرده است

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر