jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۲۱۵۴ ۱۶ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

داماد خشمگین پس از قتل همسر و مادرزنش در یکی از محله‌های رشت، به قزوین گریخت و در مسافرخانه‌ای خودکشی کرد.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، عصر دیروز وقتی مدیر مسافرخانه‌ای در قزوین متوجه سر و صدای عجیب از اتاق شش شد، خود را پشت در رساند و چند بار نام مسافر اتاق را صدا زد اما جوابی نشنید. به همین خاطر با کلید یدک در را باز کرد و بعد از وارد شدن به اتاق با صحنه هولناکی روبه‌رو شد. مرد 41 ساله خود را از سقف اتاق حلق آویز کرده بود.
مدیر مسافرخانه سریع با پلیس و اورژانس تماس گرفت اما وقتی امدادگران آنجا حاضر شدند، دیر شده بود و نفس مرد جوان برای همیشه بند آمده بود.
ماموران در تحقیقات مقدماتی دریافتند این مسافر آن روز به مسافرخانه آمده و اتاقی اجاره کرده بود. در بازرسی اتاق یک دستنوشته پیدا شد که در آن نوشته بود، به خاطر اختلافاتی که با همسرم داشتم، امروز او و مادرزنم را کشتم و فرار کردم.
این مرد در ادامه آدرس خانه مادرزنش در سه راه خاور‌شهر رشت را یادداشت کرده و از پلیس خواسته بود سراغ آنها بروند.
موضوع این نامه به پلیس آگاهی گیلان اعلام شد و تیمی از ماموران پلیس رشت راهی خانه مورد نظر شدند. چند بار در خانه را زدند اما کسی جواب نداد، به همین خاطر با دستور قضایی وارد آنجا شده و با جسد زن میانسال و دختر جوانش روبه‌رو شدند.
داماد خشمگین ابتدا همسرش را با دست خفه کرده و بعد مادرزنش را با ضربه‌های چاقو کشته ا ست.
تحقیقات پلیسی نشان داد، این زن و مرد از مدت‌ها قبل با هم اختلاف داشتند و روز یکشنبه مرد جوان به خانه مادرزنش رفته و این جنایت را رقم زده است.
ماموران سپس از همسایه‌ها تحقیق کردند که آنها مدعی شدند،آخرین بار روز شنبه زن میانسال را دیده‌اند.
پس از تحقیقات مقدماتی جسد مقتولان با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر