jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۲۰۳۶   ۱۶ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۰:۱۴

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه 16 مهر ماه را اینجا ببینید.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ؛ دو خبر بد در یک روز! (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، در مطبوعات ورزشی امروز بیشتر از هر چیز دیگری صادر شدن رای سوپر جام جلب توجه می کند، رایی که به نفع پرسپولیس است.

به تعبیر روزنامه ایران ورزشی دو خبر بد در یک روز به استقلال رسیده است، یکی محرومیت میلیچ و یکی هم صادر شدن رای سوپرجام 97 به سود پرسپولیس.

بلافاصله بعد از صادر شدن این رای باز هم پای خطیر معاون سابق باشگاه وسط کشیده شده و یکی از مقصران این اتفاق بد برای آبی ها قلمداد می شود.

روزنامه پیروزی از این اتفاق به پایان شوآف آبی ها یاد می کند و روزنامه گل هم با تیتر «خطیرترین گاف تاریخ» کنایه جالبی به معاون سابق باشگاه و صادر شدن رای به سود پرسپولیسی ها می زند.

البته روزنامه پیروزی هم تیتر جالب توجه دیگری هم دارد؛ «کمیته انضباطی یا سازمان اقتصادی فوتبال؟».

روزنامه های دیگری هم مانند ابرار ورزشی رای سوپرجام را تیتر اصلی خود کرده‌اند، روزنامه ایران ورزشی هم رفتارهای مدیرعاملان دو باشگاه سرخابی را مورد نقد قرار داده است و می گوید آنها چرا اینقدر مصاحبه می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر