jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۳۲۰۳۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۰:۱۴

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز سه شنبه 16 مهر ماه را اینجا ببینید.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ؛ دو خبر بد در یک روز! (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، در مطبوعات ورزشی امروز بیشتر از هر چیز دیگری صادر شدن رای سوپر جام جلب توجه می کند، رایی که به نفع پرسپولیس است.

به تعبیر روزنامه ایران ورزشی دو خبر بد در یک روز به استقلال رسیده است، یکی محرومیت میلیچ و یکی هم صادر شدن رای سوپرجام 97 به سود پرسپولیس.

بلافاصله بعد از صادر شدن این رای باز هم پای خطیر معاون سابق باشگاه وسط کشیده شده و یکی از مقصران این اتفاق بد برای آبی ها قلمداد می شود.

روزنامه پیروزی از این اتفاق به پایان شوآف آبی ها یاد می کند و روزنامه گل هم با تیتر «خطیرترین گاف تاریخ» کنایه جالبی به معاون سابق باشگاه و صادر شدن رای به سود پرسپولیسی ها می زند.

البته روزنامه پیروزی هم تیتر جالب توجه دیگری هم دارد؛ «کمیته انضباطی یا سازمان اقتصادی فوتبال؟».

روزنامه های دیگری هم مانند ابرار ورزشی رای سوپرجام را تیتر اصلی خود کرده‌اند، روزنامه ایران ورزشی هم رفتارهای مدیرعاملان دو باشگاه سرخابی را مورد نقد قرار داده است و می گوید آنها چرا اینقدر مصاحبه می کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر