jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۰۲۴۳   ۰۴ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

خبرگان ملت در پایان اجلاس دو روزه در تهران، ضمن محکوم نمودن بیانیه اخیر سه کشور بدعهد اروپایی علیه کشورمان بر حفظ، تقویت و ارتقای محور مقاومت و نفی هرگونه مذاکره در هر سطحی با آمریکا تأکید کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در بخشی از بیانیه هفتمین اجلاس رسمی دوره پنجم مجلس خبرگان آمده است: از مسؤولان محترم می‎خواهیم برای تعمیق و گسترش فرهنگ اسلامی برای مبارزه با مظاهر بدحجابی و بی‌حجابی که مطالبه بحق مردم مؤمن، متدین و انقلابی است، تلاش مضاعف نمایند. در فرازی دیگری از بیانیه با حمایت از اقدامات رئیس قوه قضاییه در برخورد با فساد از وی خواسته شد تا استمرار احیاء حقوق عامه و مبارزه با ریشه‌های فساد و تبعیض را به عنوان آرمان حضرت امام (ره)، مطالبه رهبر معظم انقلاب و دغدغه ملت بزرگ ایران همچنان قاطعانه در دستور کار داشته باشد. در بند دیگری از این بیانیه قید شده است که خبرگان ملت، با تشکر از مقام معظم رهبری در جهت راهبرد مقاومت فعال و منسجم در سطح منطقه و بین الملل- فلسطین، لبنان، عراق، سوریه، یمن، بحرین و کشمیر- ضمن محکوم نمودن بیانیه اخیر سه کشور بدعهد اروپایی علیه کشورمان بر حفظ، تقویت و ارتقای محور مقاومت و نفی هرگونه مذاکره در هر سطحی با آمریکا تأکید می‌کند و از قوای سه گانه و مسؤولان محترم می‌خواهد که مؤلفه‌های ارزشمند این بازدارندگی مانند وحدت و انسجام ملی، پیروی یکپارچه از رهبری، اقتصاد مقاومتی، ارتقاء علم و فناوری و افزایش توان نظامی کشور که در ساقط کردن پهپاد فوق پیشرفته آمریکایی به نمایش گذارده شد همچنان با جدیت دنبال کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

قطعنامه صادر می‌شد دلیلی برای ادامه برجام وجود نداشت

در مورد موضوع عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی می‌توان گفت نوعی عقلانیت بین اعضای شورای حکام یا حداقل حرکت به سمت عقلانیت از سوی آنها وجود دارد و در این ارتباط هشدار افراد عاقل در جامعه جهانی منجر شد آنها از صدور قطعنامه ضدایرانی خودداری کنند؛ چرا که در صورت صدور قطعنامه، دیگر دلیلی برای حضور جمهوری اسلامی در برجام بی‌خاصیت وجود نداشت و به این ترتیب دست ایران برای کنار گذاشتن آن بازتر می‌شد.

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مذاکرات پنهانی وجود ندارد

مهم‌ترین عاملی که موجب عقب‌نشینی غرب از صدور قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد اتخاذ مواضع قاطعانه و محکم از سوی جمهوری اسلامی بود.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر