Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۹۴۳۱ ۰۱ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۲:۰۳

صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا را اینجا ببینید.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا ؛ عجب بنزی! (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، دیشب رئال مادرید یک بر صفر سویا را شکست داد. سویا همان تیمی است که لوپتگی هدایتش را دست دارد. لوپتگی هم همان کسی است که اوایل فصل گذشته از رئال مادرید اخراج شد. خیلی ها گمان می کردند باز هم پای مسائلی مثل خوداثباتی و انتقام گیری در میان است اما هیچ داستان جذابی در کار نبود. رئالی ها با نتیجه یک بر صفر سویا را شکست دادند تا در شرایطی که بارسلونا به شدت ضعیف نتیجه می گیرند در رده دوم جدول حضور داشته باشند و به این دل ببندند که هفته های آینده صدر را می گیرند.

روزنامه آس صفحه نخست خود را به بنزما اختصاص داده، بنزی که شب گذشته تک گل پیروزی بخش رئال مادرید را زد. مارکا با تیتر «بنزما راه را نشان داد» این بازیکن را عامل اصلی پیروزی کهکشانی ها در سانچزپیزخوان تلقی کرده است.

مارکا هم مانند آس بنزما را تیتر و عکس اصلی خود کرده است. آس با تیتر«بنزما یک رهبر است» این بازیکن فرانسوی را مورد ستایش قرار داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر