jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۹۴۳۱   ۰۱ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۲:۰۳

صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا را اینجا ببینید.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی اسپانیا ؛ عجب بنزی! (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، دیشب رئال مادرید یک بر صفر سویا را شکست داد. سویا همان تیمی است که لوپتگی هدایتش را دست دارد. لوپتگی هم همان کسی است که اوایل فصل گذشته از رئال مادرید اخراج شد. خیلی ها گمان می کردند باز هم پای مسائلی مثل خوداثباتی و انتقام گیری در میان است اما هیچ داستان جذابی در کار نبود. رئالی ها با نتیجه یک بر صفر سویا را شکست دادند تا در شرایطی که بارسلونا به شدت ضعیف نتیجه می گیرند در رده دوم جدول حضور داشته باشند و به این دل ببندند که هفته های آینده صدر را می گیرند.

روزنامه آس صفحه نخست خود را به بنزما اختصاص داده، بنزی که شب گذشته تک گل پیروزی بخش رئال مادرید را زد. مارکا با تیتر «بنزما راه را نشان داد» این بازیکن را عامل اصلی پیروزی کهکشانی ها در سانچزپیزخوان تلقی کرده است.

مارکا هم مانند آس بنزما را تیتر و عکس اصلی خود کرده است. آس با تیتر«بنزما یک رهبر است» این بازیکن فرانسوی را مورد ستایش قرار داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها