jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۲۹۳۲۶   ۰۱ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۸:۴۹

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز را اینجا ببینید، روزنامه هایی که به نتیجه دربی و قهرمانی حسن یزدانی در جهان پرداخته اند.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ؛ یک هیچِ بزرگ!‌(تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، روز گذشته دربی شماره 90 برگزار شد و تیم استقلال در شرایطی که پنالتی را از سوی علی کریمی از دست داد با نتیجه یک بر صفر مقابل حریف سنتی خود پرسپولیس شکست خورد.

هواداران سرخ از نتیجه رضایت دارند اما تقریبا کسی پیدا نمی شود که از کیفیت دربی رضایتمند باشد.

روزنامه ها امروز یکنواختی قابل توجهی دارند، یکنواختی از این جهت که همه کیفیت پایین دربی را در تیترهای خود نشان داده اند.

حتی روزنامه استقلال که سوای توجیهات همیشگی این تیتر را در صفحه بی حوصله و تیترهای متعدد و پراکنده به کار برده است:‌«حرفی نداشتند! ما هم نداشتیم!».

روزنامه پیروزی اما اشاره ای به کیفیت پایین دربی ندارد و این تیتر را به کار برده است:‌«تابستان خود را چگونه به پایان رساندید؟».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها