jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۹۲۰۳ ۲۸ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دختر 2 ساله در قلعه‌نوی ورامین ناپدید شد

التماس‌های مادر برای یافتن زهرا کوچولو

غروب روز دوشنبه، در حالی که زهرا همراه خواهر هفت ساله‌اش در نزدیکی خانه‌شان در حال بازی بودند، ناگهان در یک چشم بر هم زدن کودک خردسال ناپدید شد و خواهر او خبر گم شدنش را به خانوده خود رساند. تیم‌های امداد آتش نشانی اطراف محل زندگی خانواده زهرا در قلعه نوی ورامین را مورد جست‌وجو قرار داده و اثری از زهرا پیدا نکردند. هم اکنون ماموران پلیس برای یافتن ردی از زهرا در تلاش هستند.

به گزارش خبرنگار جام‌جم، صدای نگران مادری جوان در شبکه‌های مجازی منتشر شده است.مادری که با التماس از مردم می‌خواهد اگر فرزند گمشده او را دیدند کمکش کنند تا کودک خردسالش پیدا شود.
حادثه دوشنبه شب اتفاق افتاده و پدر بزرگ زهرا در گفت‌وگو با جام‌جم در مورد روز حادثه گفت: بعد از ظهر بود که زهرا و خواهرش مثل هر روز به مقابل خانه رفتند و مشغول بازی شدند.تا حدود ساعت 9 شب هم مشغول بازی بودند. محوطه خانه ما زیر دکل برق واقع شده است.یک فضای سبز جلوی در خانه مان هست و دو مغازه آژانس هم در همان نزدیکی است که مجهز به دوربین مدار بسته است.بچه‌ها معمولا در فضای سبز بازی می‌کردند. ساعت حدود 9 بود که خواهر بزرگ‌تر زهرا سراسیمه به داخل خانه آمد و گفت زهرا نیست.
در ابتدا خانواده حسینی شیرازی با تصور این‌که زهرا در کانال آب افتاده از امدادگران آتش‌نشانی تقاضای کمک کردند. پدربزرگ زهرا درباره ساعات اولیه پس از گم شدن زهرا گفت: «در انتهای خیابان یک کانال آب هست که گاهی با مادرش برای گذاشتن زباله به آنجا می‌رفت.اول فکر کردیم به سمت کانال رفته و برای همین به آتش‌نشانی زنگ زدیم.تا ساعت پنج صبح روز بعد نیروهای آتش‌نشانی و امداد نه‌تنها کانال آب، بلکه تمام زمین‌های سبزه زار و مزارع و کشتزارهای بلال را با کمک سگ‌های تربیت شده جست‌وجو کردند و زمانی که از پیدا شدن زهرا ناامید شدیم، موضوع را به پلیس اطلاع دادیم.»
ماموران پلیس در اولین قدم برای یافتن ردی از زهرا، دوربین‌های مدار بسته آژانسی را که محل کار پدربزرگ زهرا و در مجاورت خانه آنهاست، مورد بررسی قرار دادند که در این فیلم دیده می‌شود زهرا از بن بستی که خانه‌شان در آن واقع شده به سمت سر کوچه می‌رود و دیگر برنمی‌گردد.
پدربزرگ زهرا می‌گوید: ما با کسی خصومتی نداشتیم و به کسی مظنون نیستم، اما در این دو روز یک لحظه هم از تلاش برای پیدا کردن نوه‌ام دست نکشیده‌ام. پسر من یعنی پدر زهرا مبتلا به ام‌اس است و نمی‌تواند دنبال فرزندش بگردد. حال روحی مادر زهرا هم به‌شدت بد است.
خانواده زهرا با انتشار عکس او از هموطنان عزیز درخواست کردند، هر ردی از او مشاهده شد، سریع به اطلاع پلیس یا خانواده زهرا برسانند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر