jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۲۹۱۶۳ ۳۱ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۳:۵۴

صفحه نخست روزنامه های ورزشی ایتالیا را اینجا ببینید.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ایتالیا ؛ اینتر بوم!‌(تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، دیشب دربی میلان برگزار شد و تیم اینتر با دو گل حریف همشهری خود آث میلان را از پیش رو برداشت. تیتر نخست روزنامه های ورزشی امروز ایتالیا اختصاص به این موضوع دارد.

«حکومت کونته». این تیتری است که روزنامه کوریره دلو اسپورت برای شماره امروز خود انتخاب کرده است. کونته هدایت تیم اینترمیلان را بر عهده دارد و از این تیم برای فصل جاری یک مدعی تمام عیار ساخته است.

«دوران اینتر». این هم تیتری است که روزنامه توتواسپورت ایتالیا برای خود انتخاب کرده است. البته این روزنامه به نتیجه شب گذشته یوونتوس هم پرداخته است. یاران رونالدو دو بر یک هلاس ورونا را شکست دادند.

«اینتر بوووم». این تیتری است که روزنامه گازتا دلواسپورت زده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر