jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۲۹۱۲۰ ۳۱ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۹:۰۷

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز یکشنبه 31 شهریور ماه را اینجا ببینید.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ؛ دربی، دربی، دربی (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، در آخرین روز تابستانی قرار است دربی برگزار شود، یک دربی که جنگ و کل کل مربوط به آن از روز گذشته و در کنفرانس خبری آغاز شد.

از تیتر تمام روزنامه ها که بگذریم به تیترها و صفحه نخست و نوع طراحی دو روزنامه هوادار دو تیم استقلال و پرسپولیس یعنی استقلال جوان و پیروزی می رسیم.

روزنامه پیروزی کرکری خواندن را در تیتر به اوج رسانده، جایی که تیتر زده: «دربی معمولی» و این تیتر اشاره دارد به رتبه پانزدهم استقلال و اینکه بازی با تیم پانزدهم کری خواندن ندارد!

طرح جلد روزنامه پیروزی هم جالب به نظر می رسد، یعنی بازیکنان پرسپولیس که درون سر کالدرون قرار دارند.

اما می رویم سراغ روزنامه استقلال جوان. برای روزنامه استقلال هم سنگ تمام گذاشته اند، یک طرح چشم نواز و یک تیتر هیجان انگیز به نام «ورود شیرزخمی به شکارگاه!».استقلال البته یک تیتر بحث برانگیز هم می زند:‌«خواب ناخوشی که برای استقلال دیده اند، دشنه در دیس!».

مابقی روزنامه ها نیز تیترهای مختلفی دراینباره زده اند، از فرهیختگان که یک دربی کسل کننده را پیش بینی می کند تا هدف که با تیتر «فشار شب اول مهر» مثل همیشه عجیب ترین تیترها را دارد. در این میان طرح جلد گل در عین سادگی جالب توجه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر