jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۱۲۲۹۱۲۰   ۳۱ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۹:۰۷

صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز یکشنبه 31 شهریور ماه را اینجا ببینید.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ؛ دربی، دربی، دربی (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، در آخرین روز تابستانی قرار است دربی برگزار شود، یک دربی که جنگ و کل کل مربوط به آن از روز گذشته و در کنفرانس خبری آغاز شد.

از تیتر تمام روزنامه ها که بگذریم به تیترها و صفحه نخست و نوع طراحی دو روزنامه هوادار دو تیم استقلال و پرسپولیس یعنی استقلال جوان و پیروزی می رسیم.

روزنامه پیروزی کرکری خواندن را در تیتر به اوج رسانده، جایی که تیتر زده: «دربی معمولی» و این تیتر اشاره دارد به رتبه پانزدهم استقلال و اینکه بازی با تیم پانزدهم کری خواندن ندارد!

طرح جلد روزنامه پیروزی هم جالب به نظر می رسد، یعنی بازیکنان پرسپولیس که درون سر کالدرون قرار دارند.

اما می رویم سراغ روزنامه استقلال جوان. برای روزنامه استقلال هم سنگ تمام گذاشته اند، یک طرح چشم نواز و یک تیتر هیجان انگیز به نام «ورود شیرزخمی به شکارگاه!».استقلال البته یک تیتر بحث برانگیز هم می زند:‌«خواب ناخوشی که برای استقلال دیده اند، دشنه در دیس!».

مابقی روزنامه ها نیز تیترهای مختلفی دراینباره زده اند، از فرهیختگان که یک دربی کسل کننده را پیش بینی می کند تا هدف که با تیتر «فشار شب اول مهر» مثل همیشه عجیب ترین تیترها را دارد. در این میان طرح جلد گل در عین سادگی جالب توجه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها