jamejamonline
ورزشی گیشه روزنامه کد خبر: ۱۲۲۸۵۱۲   ۲۶ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۹:۱۲

روزنامه های امروز بیشتر برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان را تیتر اصلی خود کرده اند.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ؛ پیشواز دربی (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه های ورزشی امروز دو دوسته اند، یک دسته آنهایی که از برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان حماسه ساخته اند و دسته دیگری که با نگاه منطقی تری به اوضاع برد شاگردان کالدرون را کمرنگ تلقی می کنند.

احتمال بخشش فرشید اسماعیلی برای حضور در دربی از دیگر تیترهای مهم روزنامه های امروز است، بازیکنی که به ناحق با قضاوت داوری در دیدار با نفت مسجد سلیمان روبرو شد و حالا می گوید باید از سوی فدراسیون فوتبال بخشیده شود تا بتواند در دربی به میدان برود.

روز گذشته فاجعه ای هم اتفاق افتاد و یک پسربچه هشت ساله که برای تماشای دیدار پرسپولیس و صنعت نفت به ورزشگاه رفته بود در گیت های الکترونیکی ورزشگاه دچار برق گرفتگی شد و جان سپرد. روزنامه شوت تنها روزنامه ای است که این موضوع را تیتر اصلی خود کرده است.

روزنامه پیروزی هم بابت برد بعدازظهر روز گذشته برای استقلال حسابی خط و نشان کشیده است و از سویی دیگر مهدی قائدی بازیکن جوان پرسپولیس هم در گفت و گو با گل می گوید به دربی می رسد و گلزنی می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر