jamejamonline
ورزشی گیشه روزنامه کد خبر: ۱۲۲۸۵۱۲   ۲۶ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۹:۱۲

روزنامه های امروز بیشتر برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان را تیتر اصلی خود کرده اند.

مرور صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز ؛ پیشواز دربی (تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین ، روزنامه های ورزشی امروز دو دوسته اند، یک دسته آنهایی که از برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان حماسه ساخته اند و دسته دیگری که با نگاه منطقی تری به اوضاع برد شاگردان کالدرون را کمرنگ تلقی می کنند.

احتمال بخشش فرشید اسماعیلی برای حضور در دربی از دیگر تیترهای مهم روزنامه های امروز است، بازیکنی که به ناحق با قضاوت داوری در دیدار با نفت مسجد سلیمان روبرو شد و حالا می گوید باید از سوی فدراسیون فوتبال بخشیده شود تا بتواند در دربی به میدان برود.

روز گذشته فاجعه ای هم اتفاق افتاد و یک پسربچه هشت ساله که برای تماشای دیدار پرسپولیس و صنعت نفت به ورزشگاه رفته بود در گیت های الکترونیکی ورزشگاه دچار برق گرفتگی شد و جان سپرد. روزنامه شوت تنها روزنامه ای است که این موضوع را تیتر اصلی خود کرده است.

روزنامه پیروزی هم بابت برد بعدازظهر روز گذشته برای استقلال حسابی خط و نشان کشیده است و از سویی دیگر مهدی قائدی بازیکن جوان پرسپولیس هم در گفت و گو با گل می گوید به دربی می رسد و گلزنی می کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر