Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
ورزشی کد خبر: ۱۲۲۸۱۸۶ ۲۴ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۰:۱۶

نیمار دیشب پاسخ دندان شکنی به هواداران پاری سن ژرمن داد، هوادارانی که تا توانستند این ستاره برزیلی تیمشان را با انواع و اقسام دشنام ها و توهین ها روبرو کردند.

انتقام به سبک نیمار ؛ قیچی برگردانی که دشنام های رکیک را متوقف کرد (عکس)

به گزارش جام جم آنلاین ، روز گذشته نشریه اکیپ فرانسه تیتر زد:‌«نیمار کار سختی برای آشتی با هواداران پاریسی دارد».

واقعیت این است که نیمار آنقدر برای جدایی از پاری سن ژرمن اصرار کرد که به یکی از چهره های منفور شهر پاریس تبدیل شد. شب گذشته نیز در دیدار پاری سن ژرمن با استراسبورگ در لوشامپیونه فرانسه این هواداران آنقدر نسبت به بی وفایی نیمار در ورزشگاه واکنش منفی نشان دادند که چیزی جز دشنام های رکیک و هو شدن شنیده نمی شد.

اما نیمار در دقیقه 92 بهترین پاسخ ممکن را به این فحاشی ها داد و موفق شد با یک قیچی برگردان دیدنی گل برتری بخش تیمش را به ثمر برساند.

البته نیمار در دقیقه 95 یک بار دیگر نیز موفق به گلزنی شد اما این بار گل او با استناد به VAR مردود اعلام شد تا در نهایت ستاره برزیلی با گل حساس خود سه امتیاز مهم را برای پاری سن ژرمن به ارمغان آورد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر