اولین تصاویر لو رفته از شهرک سروستان معروف به باستی هیلز مشهد را در خبر زیر ملاحظه نمایید.
کد خبر: ۱۲۲۵۹۲۳
اولین تصاویر از باستی هیلز لو رفته در مشهد

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان ، فرهاد روحبخش مدیر اجرایی مجموعه سروستان گفت: این محل که ۸ هکتار وسعت دارد از ۲۵ سال پیش توسط مالک آن قطعه بندی شده و به مالکان بعدی به فروش رسیده است.

او ادامه می‌دهد: ساخت ویلا‌ها در بین درختان، طوری جانمایی شده است که به فضای سبز آنجا آسیبی نرسیده و قدمت درختان بیانگر سلامت محیط زیست آنجاست.

مدیر اجرایی مجموعه سروستان با بیان اینکه مجوز‌های این املاک از ۱۲ سال پیش به این طرف صادر شده و چندین سال طول کشیده، که این امر فقط مربوط به سال‌های اخیر نیست، گفت: پروانه ساخت بعضی قطعات از شهرداری صادر شده و این املاک اکنون پروانه پایان کار دارند.

روحبخش افزود: در سال ۹۰ حکم قلع و قمحی برای این مکان ۳۲ واحدی صادر شده بود که بعد از تبرئه از سوی دادگاه تجدید نظر در آن سال، اکنون هم پروانه ساخت شهرداری، هم ماده ۱۰۰ و هم پروانه پایان کار داریم و با وجود اینکه ۷ سال از پایان دادگاه قبلی گذشته است دوباره دادستانی به این مجموعه وارد شده که در این خصوص تقاضا داریم دادستان یا معاون ایشان برای بازدید از این محل تشریف بیاورند چرا که آنچه در گزارش‌ها آمده با واقعیت بسیار متفاوت است.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها