jamejamonline
استان ها مازندران کد خبر: ۱۲۲۵۲۵۴ ۰۵ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۱:۵۹

فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری پیکر تراش قلابی که به تصاویر برهنه 50 نفر از افراد دسترسی پیدا کرده بود، خبر داد و گفت: این فرد تحت عنوان فوق تخصص لیپوماتیک و با اغفال شهروندان از آنان درخواست می‌کرد که فیلم و تصاویر خودشان را به صورت خصوصی ارسال کنند، که با تهدید انتشار آن در فضای مجازی اقدام به اخاذی از افراد می‌کرد.

علاقه‌مندان اندام خوش‌فرم در تله پیکرتراش قلابی

به گزارش جام جم آنلاین از فارس ، سردار سیدمحمود میرفیضی از دستگیری پیکر تراش قلابی که به تصاویر برهنه 50 نفر از افراد دسترسی پیدا کرده بود، خبر داد و اظهار کرد: یکی از شهروندان با طرح شکایت اخاذی از سوی فردی که تحت عنوان پیکر تراشی پلیس فتا را در جریان این تخلف قرار داده است.

وی اضافه کرد: این فرد تحت عنوان فوق تخصص لیپوماتیک و اغفال شهروندان از آنان درخواست می‌کرد که فیلم و تصاویر خودشان را به صورت خصوصی ارسال کنند، که با تهدید انتشار آن در فضای مجازی اقدام به اخاذی از افراد می‌کرد.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های پلیس مخفیگاه این فرد شناسایی و پس از اقدامات قضائی فرد متخلف دستگیر شده است.

فرمانده انتظامی مازندران ادامه داد: فعالیت خلاف قانون این متهم از بهمن ماه سال گذشته با هدف دریافت تصاویر خصوصی افراد و بکارگیری علیه آنها با هدف اخاذی تاکنون ادامه پیدا کرده است.

وی با اعلام اینکه تاکنون 41 شاکی از استان‌های مختلف شناسایی شدند، گفت: تاکنون بیش از 50 نفر فیلم و تصاویر بدن خود را برای این مرد شیطان صفت ارسال کردند.

سردار میرفیضی اضافه کرد: با هماهنگی انجام شده مرجع قضایی صفحه مجازی این فرد مسدود شده است و فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: