jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۴۳۲۳ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پیراهن شماره 7 پرسپولیس به جونیور رسید.او که از ابتدا به شماره ۹ و ۹۹ فکر می‌کرده وقتی شنیده شماره ۷ خالی است، آن را درخواست کرده است.

خودش دراین مورد می‌گوید: «وقتی دیدم شماره 7 خالی است آن را درخواست کردم. بعد هم که درباره این شماره برایم گفتند و این که تن چه بازیکن بزرگی بوده است نسبت به آن علاقه‌مند‌تر شدم. فهمیدم این شماره برای پرسپولیسی‌ها خیلی مهم است. مهم‌ترین پیراهن در بزرگ‌ترین تیم است. من هم می‌خواهم برای پرسپولیس بازیکن مهم و موثری باشم که البته به کمک هم تیمی‌ها نیاز دارم.»
جونیور ادامه داد: «به من گفتند صاحب این پیراهن آقای پروین است و رسم این است که از او اجازه بگیریم. بعد هم گفتند در تماسی که داشتند این اجازه را گرفته‌اند. از آقای پروین ممنون هستم و به ایشان و هواداران قول می‌دهم تمام تلاش خودم را می‌کنم که ارزش این پیراهن و این شماره حفظ شود. بی‌صبرانه منتظرم همبازی‌های جدیدم را ببینم و با هواداران زیاد در ورزشگاه روبه‌رو بشوم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

ما چرا هنوز زنده‌ایم؟

عصر پنجشنبه است. بخار سوپ شلغم، فضای خانه را پر کرده است. جعبه ابزار وسط است. سه‌چهارتا کار کوچک خرده ریزه در خانه باید انجام بدهم. رگلاژ کردن در کابینت‌ها.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر