jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۴۳۲۳   ۳۰ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پیراهن شماره 7 پرسپولیس به جونیور رسید.او که از ابتدا به شماره ۹ و ۹۹ فکر می‌کرده وقتی شنیده شماره ۷ خالی است، آن را درخواست کرده است.

خودش دراین مورد می‌گوید: «وقتی دیدم شماره 7 خالی است آن را درخواست کردم. بعد هم که درباره این شماره برایم گفتند و این که تن چه بازیکن بزرگی بوده است نسبت به آن علاقه‌مند‌تر شدم. فهمیدم این شماره برای پرسپولیسی‌ها خیلی مهم است. مهم‌ترین پیراهن در بزرگ‌ترین تیم است. من هم می‌خواهم برای پرسپولیس بازیکن مهم و موثری باشم که البته به کمک هم تیمی‌ها نیاز دارم.»
جونیور ادامه داد: «به من گفتند صاحب این پیراهن آقای پروین است و رسم این است که از او اجازه بگیریم. بعد هم گفتند در تماسی که داشتند این اجازه را گرفته‌اند. از آقای پروین ممنون هستم و به ایشان و هواداران قول می‌دهم تمام تلاش خودم را می‌کنم که ارزش این پیراهن و این شماره حفظ شود. بی‌صبرانه منتظرم همبازی‌های جدیدم را ببینم و با هواداران زیاد در ورزشگاه روبه‌رو بشوم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها