jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۵۳۸ ۲۶ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ماجراهای هیجان‌انگیز یک هتل در قالب سریال نمایشی رادیویی «هتل بازنشستگان» به کارگردانی اکبر زنجانپور از رادیو نمایش پخش می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو، این سریال رادیویی داستان سه مسافر علاقمند به هیجان و مسافرت است که از طریق اینترنت هتلی پیدا می‌کنند که به رغم ارزان بودنش، شرایط ویژه جالبی دارد و نامش هتل بازنشستگان است. آنها در جریان سفرشان با اتوبوسی به طور اتفاقی با دیگر مسافران این هتل آشنا می‌شوند ودر این بین اتفاقاتی می‌افتد که شنیدنی است. قربان نجفی، محمد شریفی‌مقدم، شهیندخت نجف‌زاده، محمد آقامحمدی، رضا عمرانی، حمیدرضا هدایتیو تعداد دیگری از هنرمندان اداره‌کل هنرهای نمایشی رادیو در سریال رادیویی هتل بازنشستگان به ایفای نقش پرداخته‌اند. این سریال رادیویی به تهیه‌کنندگی اشرف‌السادات اشرف‌نژاد، صدابرداری رضا طاهری و افکتوری محمدرضا قبادی‌فر از امروز ساعت 13 و 30 دقیقه از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر