jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۴۲۰ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

الناز رکابی توانست به مرحله نیمه‌نهایی مسابقه سنگ‌نوردی قهرمانی جهان در هاچیوجی ژاپن برسد.

او توانست با کسب رتبه ۱۸ در مرحله مقدماتی، حضور خود را در مرحله نیمه‌نهایی مسابقه قهرمانی جهان سنگ‌نوردی مسجل کند. مرحله نیمه‌نهایی و نهایی این مسابقه امروز (پنجشنبه) برگزار خواهد شد. در این رقابت‌ها از کشورمان «داود و الناز رکابی» در ماده کامباین و «رضا و مهدی علیپور» در ماده سرعت حضور دارند. این مسابقات علاوه بر عنوان قهرمانی جهان جنبه راهیابی ورزشکاران به المپیک ۲۰۲۰ را نیز دارد و شش نفر برتر ماده کامباین مستقیما وارد این رقابت‌ها خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر