jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۰۷۰۰   ۰۹ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

محمدجواد جمالی‌نوبندگانی، سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس در توضیح جلسه دیروز این هیات در جمع خبرنگاران بیان کرد: ابتدای نشست، الیاس حضرتی نماینده مردم تهران ضمن حضور در جلسه درباره شکایت مطرح شده از سوی شورای عالی امنیت ملی از وی توضیح داد، شکایت ناظر بر مطرح کردن موضوع «مذاکره با آمریکا ممنوع است» بود اما آقای حضرتی در صحبت‌های خود به مذاکرات زمان جنگ اشاره کرد.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس در ادامه یادآور شد: در پی شکایت شورای عالی امنیت ملی از فلاحت پیشه وی در پاسخ تاکید کرد نظرش مذاکره نبوده، بلکه از آنجا که آمریکا و برخی طرف‌های منطقه‌ای تنش‌هایی را در منطقه ایجاد کرده و به آن دامن می‌زنند، پیشنهاد ایجاد میز کاهش تنش را داده است که این به معنای مقابله با سیاست‌های اعلامی نیست. در نهایت هیات نظارت صحبت‌های فلاحت پیشه را خلاف وظایف نمایندگی تشخیص نداد./ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر